Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59190.02
4.34%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3347.02
2.82%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.14
1.67%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $412.9
3.69%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

BABI Ön Satışı Başarıyla Tamamlandı

Toplamda 7.500.000 adet satılan token, ön satışın bitmesinden saatler önce tükenmiş.

Clock
Paylaş
BABI Ön Satışı Başarıyla Tamamlandı

Türkiye’de faaliyet gösteren kripto para borsası Bitexen’in de melek yatırımcısı olduğu Babylons’un yönetişim tokenı BABI, Trustpad ve Chainboost üzerinde yapılan ön satışta hızlı bir şekilde tükendi.

Toplamda 7.500.000 adet satılan token, ön satışın bitmesinden saatler önce tükenmiş.

Binance BannerBinance Banner

Merkeziyetsiz NFT platformu olan Babylons’un yönetişim tokenı BABI, 16 Ağustos Pazartesi TrustPad üzerinde satışa çıktı. Ayrıca BABI 17 Ağustos Salı gününde ise Chainboost üzerinde yatırımcıların huzuruna sunuldu.

Yukarıda belirttiğimiz gibi BABI, ciddi bir şekilde talep gördü ve her iki platformda ön satışın bitimine saatler kala tükendi. İki platformda satılan toplam BABI adedi ise 7.500.000 olarak kayıtlara geçti. Bu yüksek talep ile birlikte BABI, 18 Ağustos tarihinde ApeSwap üzerinde başarıyla listelendi ve kripto para yatırımcılarının alım satımına açıldı.

Babylons (BABI) Nedir?

Merkeziyesiz bir NFT platformu olan Babylons, Türk girişimciler ve geliştiriciler tarafından 2021 yılının Şubat ayında başlatıldı. DappRadar’dan edindiğimiz bilgilere göre Babylons, Temmuz ayı itibarıyla kendi ağında birinci, diğer tüm ağlarda ise beşinciliğe kadar yükselerek Türkiye’deki en aktif NFT platformu haline geldi. Platformun yönetişim tokenı görevini üstlenen BABI, yatırımcıların platformda söz sahibi olmasına ve bazı koşullarda oy kullanmalarına olanak sağlıyor.

Bitexen Hakkında

2018 senesinde İTÜ Arı Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde hayata geçirilen Bitexen Teknoloji A.Ş, Türk fintech sektöründe yer alan bir isim. Ayrıca EXEN Coin’in de geliştiricisi olan şirket, Türkiye’de kripto para alım satım platformu Bitexen ile kullanıcılara hizmet sunmaktadır.

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar