Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67592.04
1.11%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3489.46
-0.16%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $32.01
9.44%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $597.3
0.61%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

Balancer Saldırısında Kayıp Şimdilik 230 Bin Dolar

Balancer tarafından, protokolün ön yüzüne bir saldırı olduğu duyurusu paylaşıldı. Saldırganların ise 230 bin dolar çaldığı görülüyor.

Clock
Paylaş
Balancer Saldırısında Kayıp Şimdilik 230 Bin Dolar

Ethereum tabanlı merkeziyetsiz otomatik piyasa yapıcı (AMM) Balancer, protokolün ön yüzüne yapılan bir saldırının ardından kullanıcıları platformun kullanıcı arayüzü ile etkileşimde bulunmamaları konusunda uyardı.

Balancer yakın zaman önce yaklaşık 1 milyon dolar kayba neden olan bir saldırı daha yaşamıştı.

728×90 muhabbit - Balancer Saldırısında Kayıp Şimdilik 230 Bin Dolar300x250 muhabbit - Balancer Saldırısında Kayıp Şimdilik 230 Bin Dolar

Olayla ilgili tweet atan Balancer, saldırıyı araştırdığını ve kullanıcıları daha fazla bilgi verilene kadar protokolden uzak durmaları konusunda uyardı.

Şirket, saldırı hakkında daha fazla detay vermedi ve fonların etkilenip etkilenmediğini belirtmedi. Ancak blockchain araştırmacısı ZachXBT, Balancer’ın paylaşımından kısa bir süre sonra saldırganın hali hazırda 238.000 doların üzerinde çaldığını belirtti.

Saldırıdan birkaç gün önce Balancer’ın, protokolün V2 havuzlarından bazılarını etkileyen “kritik bir güvenlik açığı raporu” aldığı söylenmişti.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar