Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63225.23
-4.69%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3087.45
-4.53%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.28
-7.28%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $549.8
-4.52%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Bankacılık Devi JPMorgan, Kripto Para Piyasasının Düzelmesi için Stablecoin’leri İşaret Etti!

Bankacılık devi JPMorgan (JPM) bir araştırma raporunda stablecoin’lere yönelik önemli çıkarımlarda bulundu

Clock
Paylaş
Bankacılık Devi JPMorgan, Kripto Para Piyasasının Düzelmesi için Stablecoin’leri İşaret Etti!

Bankacılık devi JPMorgan (JPM) bir araştırma raporunda stablecoin’lere yönelik önemli çıkarımlarda bulundu. JPMorgan, stablecoin evrenindeki küçülme durana kadar kripto para piyasasında toparlanmanın pek mümkün olmadığını belirtti.

JPMorgan raporda stablecoin’lerin ABD doları gibi başka bir varlığa sabitlenmiş bir tür kripto para birimleri olduğunu belirtirken, Tether’in piyasa değerinin USD Coin gibi rakip stabilcoin’lere rağmen büyüme gösterdiğinin de altını çizdi. Raporda Tether hakimiyetinin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) rakip stablecoin Binance USD’ye (BUSD) getirdiği yasaklarla birlikte daha da arttığına işaret edildi.

728×90 muhabbit - Bankacılık Devi JPMorgan, Kripto Para Piyasasının Düzelmesi için Stablecoin'leri İşaret Etti!300x250 muhabbit - Bankacılık Devi JPMorgan, Kripto Para Piyasasının Düzelmesi için Stablecoin'leri İşaret Etti!

Tether (USDT), Her Ay Bitcoin Alacak!

Bildiğiniz üzere Tether bu yılın ilk çeyrek bilançosunda 1,5 milyar dolarlık kar elde ettiğini kamuoyuna duyurmuştu. Bilanço açıklanmasından kısa bir süre sonra ise stablecoin Tether, rezervlerini güçlendirmek amacıyla düzenli olarak Bitcoin satın alacağını kamuoyuna duyurdu. Şirketin yaptığı açıklamaya göre, bu ay itibarıyla net gerçekleşen işletme karlarının %15’i, Bitcoin satın alımı için ayrılacak.

İlginizi çekebilir: Stablecoin Nedir?

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar