Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65420.13
-1.67%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3527.33
-1.46%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.39
-5.40%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602
-0.99%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

Bitcoin

Bernstein Analistlerinden Bitcoin Fiyat Tahmini Geldi!

Bernstein analistlerinden fiyat tahminleri gelmeye devam ediyor.

Clock
Paylaş
Bernstein Analistlerinden Bitcoin Fiyat Tahmini Geldi!

Bitcoin fiyatındaki yükseliş sonrası, Bernstein analistlerinden fiyat tahmini geldi. Bernstein analistleri lider kripto para birimi Bitcoin’in 2025 yılına kadar 150.000 dolara ulaşabiliceğini belirtiyor. Yatırımcıların 2025 yılında güvenli yatırım aracı olarak Bitcoin’e yöneleceğini belirten analistler, Bitcoin’in dolaşımdaki arzının %10’un da ETF’lere kaymasını bekliyor.

728×90 muhabbit - Bernstein Analistlerinden Bitcoin Fiyat Tahmini Geldi!300x250 muhabbit - Bernstein Analistlerinden Bitcoin Fiyat Tahmini Geldi!

Bitcoin’in mevcut fiyatının nerdeyse 5 katı kadar tahminde bulunan analistler SEC’in 2024’ün ilk çeyreğine kadar Bitcoin ETF’sini onaylamasını beklediğini de ayrıca belirtti.

“Bitcoin’i bizim kadar sevmeyebilirsiniz, ancak Bitcoin’in bir emtia olarak tarafsız bir şekilde görülmesi döngünün dönüşünü gösteriyor. Dünyanın önde gelen en iyi varlık yöneticileri (BlackRock, Fidelity ve diğerleri) tarafından SEC onaylı ETF’ler çok yakında görünüyor.”

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar