Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69886.19
0.13%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3938.4
6.79%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.2
0.63%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $611.4
-0.68%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

Bernstein, Bitcoin fiyat tahmininde ısrarlı

Clock
Paylaş
Bernstein, Bitcoin fiyat tahmininde ısrarlı

Bernstein, Bitcoin (BTC) için 150 bin dolarlık fiyat tahminini yeniledi. Bu tahmindeki temel faktörlerden biri, yeni spot Bitcoin ETF’leri. Ocak ayında piyasaya sürülmelerinden itibaren bu ETF’ler yönetim altında 30 milyar doların üzerinde varlık biriktirdi. Hemen hemen her ölçüt açısından büyük bir başarı elde ettiği söylenebilir.

728×90 muhabbit - Bernstein, Bitcoin fiyat tahmininde ısrarlı300x250 muhabbit - Bernstein, Bitcoin fiyat tahmininde ısrarlı

Bernstein, Bitcoin (BTC) için 150 bin dolarlık fiyat tahminini yeniledi.

Bu aralar en çok tercih edilen ETF iShares Bitcoin Trust (NASDAQ: IBIT) olup tek başına şaşırtıcı bir şekilde 17 milyar dolar çekti. Şu anda 200.000’den fazla Bitcoin’i elinde tutuyor ve mevcut dolaşımdaki Bitcoin’in %1’inden fazlasına denk geliyor. Nisan ayının sonuna kadar bu ETF inanılmaz bir şekilde 71 gün boyunca pozitif girişlerle devam etti. Bu yeni bir ETF için tüm zamanların en iyi performanslarından biri olarak da kayıtlara geçti. Bernstein ise boğa piyasasının henüz bitmediğini belirterek, boğa döngüsünün halen daha başında olabileceğimize yönelik işaretler gördüklerini söyledi.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar