Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66709.67
0.29%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3255.46
2.25%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.56
1.67%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $605
0.12%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Biconomy, Mercedes-Benz’in ürünü Acentirik ile ortaklık kurdu

Clock
Paylaş
Biconomy, Mercedes-Benz’in ürünü Acentirik ile ortaklık kurdu

Biconomy‘den önemli ortaklık haberi geldi. Biconomy ünlü otomobil firması Mercedes-Benz‘in ürünü Acentrik ile işbirliği imzaladı.

Otomotiv devi Mercedes-Benz’in stratejik bir ürünü olan Acentrik, yeni nesil veri pazarına liderlik etmek için altyapı sağlayıcısı Biconomy ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

728×90 muhabbit - Biconomy, Mercedes-Benz'in ürünü Acentirik ile ortaklık kurdu300x250 muhabbit - Biconomy, Mercedes-Benz'in ürünü Acentirik ile ortaklık kurdu

Konuyla ilişkili olarak Biconomy ise şu açıklamalarda bulundu:

“Mercedes-Benz’in stratejik ürünü Acentrik ve web3 altyapı sağlayıcısı Biconomy, web3 dünyasındaki kuruluşlara kesintisiz, web2 benzeri deneyimler sunmak için kilometre taşı niteliğinde bir işbirliğini duyurdu. Bu ortaklık, Acentrik’in özelleştirilebilir bir veri pazarı sağlayan, tam veri kontrolü ile sınır ötesi alışverişleri güvenli bir şekilde güçlendiren ve devlet kurumları ile özel kuruluşlar arasında daha fazla veri değerinin kilidini açan hizmet teklifini yönlendiriyor.”

Biconomy

Ortaklık sonrası BICO yükseliş yaptı!

Söz konusu ortaklığın duyurulmasıyla birlikte BICO cephesinde yükşeliş yaşandı. Kısa süre içeriside yüzde 15’e yakın yükseliş yaşayan BICO, güncel olarak 0,43 dolardan işlem görüyor.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar