Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66586
0.99%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3418.05
-0.26%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.2
-2.34%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $584.5
0.29%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Bilgisayar üreticisi Dell’in CEO’sundan Bitcoin yorumu!

Clock
Paylaş
Bilgisayar üreticisi Dell’in CEO’sundan Bitcoin yorumu!

Dell Technologies CEO’su Michael Dell, Bitcoin’e olan ilgiyi eğlenceli tweet’lerle artırarak kripto dünyasında merak uyandırdı.

Michael Dell, X’de kıtlık kavramı üzerine bir tweet attıktan sonra, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor’ın Bitcoin’in dijital kıtlık olduğuna dair yorumunu retweetledi. Dell ayrıca Susam Sokağı’nın Kurabiye Canavarı’nın Bitcoin ile birlikte yer aldığı bir meme paylaşarak tartışmayı eğlenceli bir boyuta taşıdı.

728×90 muhabbit - Bilgisayar üreticisi Dell'in CEO'sundan Bitcoin yorumu!300x250 muhabbit - Bilgisayar üreticisi Dell'in CEO'sundan Bitcoin yorumu!

Dell’in Bitcoin Geçmişi

Michael Dell’in Bitcoin ile olan ilişkisi yeni değil. Dell Technologies, 2014 yılında Bitcoin ödemelerini kabul eden ilk büyük şirketlerden biriydi. Ancak düşük talep nedeniyle bu hizmeti 2017’de durdurdu. Dell’in son tweet’leri, BTC’ye olan ilgisinin kişisel mi yoksa kurumsal mı olduğu konusunda merak uyandırdı.

Dell’in tweet’leri, kripto topluluğunda spekülasyonları ateşledi. Ancak Dell Technologies’in finansal stratejisinde Bitcoin veya diğer kripto paralara dair resmi bir açıklama bulunmuyor. Şirket, 34,6 milyar dolarlık cari varlıkları arasında 5,8 milyar dolarlık nakit bulunduruyor. Fakat kripto para yatırımlarına dair bir bilgi yer almıyor.

Dell’in tweet’lerine gelen tepkiler çeşitlilik gösteriyor. Bazıları Dell’in kripto paralara artan bir ilgi gösterdiğini düşünürken, diğerleri bunu sadece eğlenceli bir etkileşim olarak görüyor. Dell’in kripto paralara yönelik bu eğlenceli yaklaşımı, ciddi bir yatırım niyetinin mi yoksa sadece anlık bir eğlencenin mi işareti olduğunu zaman gösterecek. Coinpage

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar