Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61183.94
-0.06%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3332.99
-0.28%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.53
0.30%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $398.4
-3.35%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Bilinmeyen Cüzdanlardan Borsalara Yüklü Miktarda XRP Giriyor!

XRP’nin Spark Token “airdrop”u sonrası yaşadığı düşüş, devam edecek mi?

Clock
Paylaş
Bilinmeyen Cüzdanlardan Borsalara Yüklü Miktarda XRP Giriyor!

Twitter’da borsalar ve cüzdanlar arasındaki işlemleri kontrol eden Whale Alert’den aldığımız verilere bakacak olursak, bilinmeyen cüzdanlardan borsalara yüklü miktarda XRP giriyor!

Spark Token Dağıtımı Etkiledi

Bildiğiniz üzere, XRP tutan yatırımcılar saatler önce gerçekleşen bir “airdrop” ile 1:1 oranında Flare Network’ün tokeni olan Spark Token sahibi olmuştu. Birçok borsanın katılım sağladığı bu etkinlikte, 23.5 milyar Spark Token dağıtıldı.

Spark Token dağıtımı haberi ile birlikte, XRP’nin fiyatı yükseliş göstermişti. Fakat edindiğimiz yeni bilgilere bakacak olursak, XRP yatırımcıları kripto paralarını, dağıtımdan sonra borsalara aktarmaya başlamış.

Peki Bu Ne Anlama Geliyor?

XRP yatırımcıları, Spark Token’lerini elde ettikten sonra, XRP fiyatının düşeceğini tahmin edip muhtemelen cüzdanlarındaki kripto paraları borsalara aktarıp, XRP’lerini satmaya başladı.

Gün içerisinde 0.58 $’e kadar yükselen XRP, an itibarıyla 0.50 $’e kadar geriledi.

Bildiğiniz üzere, Spark Token “airdrop”u, Türkiye saati ile saat 03:00’da alınan “ekran görüntüsü” ile birlikte kesinleşmişti.

TradingView’dan edindiğimiz bilgilere bakacak olursak, Spark Token’lerin dağıtımından sonra XRP düzenli olarak “dump“lanmış.

Elde ettiğimiz verilere baktığımızda, toplamda 92 milyon $ değerinde XRP, bilinmeyen cüzdanlardan çeşitli kripto para borsalarına dağıtılmış durumda.

Türk Borsaları da Destek Verdi!

Birçok borsa tarafından destek verilere XRP Spark Token “AirDrop” etkinliği, Türk borsaları tarafından da kullanıcılara sunuldu.

Aralarında, Huobi, FTX, Binance, OKEx, Coinbase, Bitfinex, Kraken gibi büyük ünlü borsaların bulunduğu listede tamı tamına 20 borsa var.

Bu 20 borsanın arasında, Coinzo, Paribu ve BTCTurk’de var. Yerli borsalarımızın gündemi bu denli iyi bir şekilde takip etmesi, biz kripto para severleri de gelecekte yaşanacak yeni etkinlikler için heyecanlandırıyor.

Sizce XRP’nin Spark Token “airdrop“u sonrası yaşadığı düşüş, devam edecek mi?

Daha fazla XRP Haberi için: XRP Haberleri

Daha fazla Borsa Haberi için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar