BİZİ TAKİP EDİN

ÖNE ÇIKAN

Binance Akbank’la Anlaştı Türk Lirası ile Havale/EFT Başladı

Kripto para borsası devi Binance, Akbank ile anlaşarak uzun süredir beklenen Türk Lirası ile havale/EFT işlemlerinin önünü açtı.

Yayın:

-

Binance Akbank ile anlaşarak Türk lirası ile havale/EFT işlemlerinin önünü açtı

Kripto para borsası devi Binance, Akbank ile anlaşarak uzun süredir beklenen Türk Lirası ile havale/EFT işlemlerinin önünü açtı.

Özellikle son zamanlarda desteklediği para birimleri yönünden yenilikleri elden bırakmayan Binance, Türk Lirası ile işlemlerde de yenilikten yeniliğe koşuyor. Binance bu kez, Türk Lirasıyla havale ve EFT yapma imkânı veriyor. Binance Türkiye veya Akbank üzerinden henüz bir resmî açıklama gelmese de bu sevindirici haberi Alp Işık sayesinde sizinle paylaşıyoruz.

Binance Türk Lirası ile havale/EFT'nin önünü açtı.

Geçtiğimiz kasım ayında Papara üzerinden Türk Lirası yatırma seçeneği mevcuttu. Ancak Akbank ile yapmış olduğu anlaşmayla Binance, artık Akbank banka hesaplarından doğrudan borsaya havale/EFT işlemlerini destekleyebilecek.

Yani Türkiye’deki yatırımcılar artık direkt havale veya EFT yoluyla Binance’a Türk Lirası aktarabilecek, Türk Lirası ile direkt olarak kripto para birimlerini alabilecek. Akbank’ın mobil bankacılık kolu sayesinde de bu işlemleri 7/24 durmaksızın yapabilecek.

Bu sayede, yatırımcılar artık yerli kripto para borsalarını bir nevi aracı olarak amaç dışı kullanmak zorunda kalmayacak. Haberin yayılmasının ardından birçok yatırımcı Akbank hesabı açacağını dile getirdi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler