Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56899.59
10.79%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3263.19
6.28%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.24
5.91%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $397.1
0.84%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Binance Arjantin Milli Futbol Takımına Sponsor Oldu!

Kripto para borsası Binance, ilk defa bir milli futbol takımıyla sponsorluk anlaşması yaptı.

Clock
Paylaş
Binance Arjantin Milli Futbol Takımına Sponsor Oldu!

Dünyanın en çok kullanılan kripto para borsalarından biri olan Binance, Pazartesi günü (24 Ocak 2022) kendi web sitesi üzerinden bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamaya göre; Binance, Arjantin milli futbol takımı ve Arjantin futbol ligiyle 5 yıl sürecek bir sponsorluk anlaşması imzaladı.

Binance BannerBinance Banner

Kripto para borsasının Pazartesi günü (24 Ocak 2022) yaptığı açıklamaya göre; Binance, dünya çapında bir milli futbol takımıyla ilk defa anlaşma yaptı.

Arjantin milli futbol takımı iki kez dünya şampiyonu oldu. İyi bir hayran kitlesine ve taraftara sahip olan Arjantin milli futbol takımının sahip olduğu en iyi oyuncu ise Lionel Messi olarak biliniyor. Son 10 yıldır futbol izleyicileri, dünyanın en iyi futbolcusunu seçmek istediğinde, sürekli olarak 2 isim arasında kalıyor. O isimler, Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo…

Milli Takım Fan Token’ı

Binance kısa süre içinde Arjantin milli futbol takımı için piyasaya bir fan token süreceğini de açıkladı. Binance Latin Amerika direktörü Maximiliano Hinz konu ile ilgili şunları söyledi:

Bu anlaşma ile Arjantin futbolunu her şekilde desteklemek istiyoruz. Binance, kripto para dünyası ve blok zinciri hakkında dünyadaki futbol hayranlarına farkındalık yaratmak istiyor.


AFA’nın ticari ve pazarlama müdürü Leandro Petersen ise yapılan anlaşmayla ilgili şunları söyledi:

Anlaşmanın hem federasyon hem de ülkenin en iyi takımları için ekonomik bir nimet olacağını düşünüyoruz. Milyonlarca hayran, dijital varlıkları yakından tanımış olacak.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar