Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56143.73
8.96%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3226.47
3.98%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.44
6.16%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $398.9
3.40%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Binance Avrupa’daki Kripto Para Türev İşlemlerini Kısıtlıyor!

Binance, Avrupa bölgesindeki kripto para türev işlemleri aşamalı olarak kısıtlamayı planladıklarını dile getirildi.

Clock
Paylaş
Binance Avrupa’daki Kripto Para Türev İşlemlerini Kısıtlıyor!

Küresel kripto para borsası Binance, bugün önemli bir açıklamada bulundu.

Bir süredir çeşitli bölgelerden “kayıtsız, lisanssız” uyarıları alan Binance, faaliyet gösterdiği tüm bölgelerde lisanslı olarak operasyonlarını yürütmek istediğini açıklamıştı. Kripto para borsasının sosyal medya platformu Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, Avrupa’da kripto para türev işlemlerinin aşamalı olarak kısıtlanacağı dile getirildi.

Binance BannerBinance Banner

Binance Avrupa’da Kripto Para Türev Tekliflerini Azaltıyor!

Ürünlerini sürekli olarak değerlendirip ve kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak için ortaklarıyla sürekli çalışma hâlinde olduğunu belirten Binance, Avrupa bölgesindeki kripto para türev ürün tekliflerini azaltmayı planlıyor.

“Bugün, Hollanda, Almanya ve İtalya’dan başlayarak Avrupa bölgesindeki kripto para türev ürünlerinin tekliflerini azaltmayı planladığımızı duyuruyoruz.”

Bınance

Avrupa bölgesinin kendileri için oldukça önemli bir pazar olduğunu belirten Binance, kripto para sektörü için olumlu bir işaret olan kripto varlık düzenlemelerine uyumlu hâle gelmek için proaktif adımlar attıklarını ekledi.

Binance, Avrupa yerelindeki birçok düzenleyicinin kripto varlık düzenlemeleri hakkında farklı düşüncelere sahip olduklarını anladıklarını belirtti. Bu farklılıkları ve yerel gereksinimleri karşılamak konusunda yapıcı bir konuşma yapmak adına görüşme fırsatını memnuniyetle karşıladıkları ifade edildi.

Binance, mevzu bahis tweet’inde Vadeli İşlemler ve Kripto Para Türev Ürünlerini aktif olarak pazarlamadıklarını yazdı. Ancak Avrupa bölgesinde erişimlerin azaltılmasını planladıkları ekledi. Bununla birlikte şu andan itibaren (30 Temmuz 2021 TSİ 12:00) Hollanda, Almanya ve İtalya’daki kullanıcıların Binance’de yeni bir vadeli hesap açamayacağını da ekledi.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar