Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60152
2.47%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3209.52
1.46%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.24
0.00%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $538.7
0.02%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Binance, Bitcoin Lightning Network’ü Entegre Etmeye Hazırlanıyor

Clock
Paylaş
Binance, Bitcoin Lightning Network’ü Entegre Etmeye Hazırlanıyor

Binance, para yatırma ve çekme işlemlerinde Bitcoin Lightning Network’ü entegre etmek için Lightning node’larını çalıştırmaya başladı.

Binance ilk olarak 8 Mayıs’ta Lightning Network desteğinin ekleneceğinin sinyalini vermişti. Bu sabah borsa, paylaştığı bir Twitter mesajında, Lightning Network ödemelerini destekleyebilmesi için “daha fazla teknoloji çalışması yapılması gerektiğini” belirtti.

728×90 muhabbit - Binance, Bitcoin Lightning Network'ü Entegre Etmeye Hazırlanıyor300x250 muhabbit - Binance, Bitcoin Lightning Network'ü Entegre Etmeye Hazırlanıyor

Bitcoin geliştiricisi Udi Wertheimer geçen hafta Lighning Network üzerinde “Binance” node’ları bulduğunu bildirdi. Bir Lightning node’u, Lightning Network işlemlerinin yönlendirilmesini ve işlenmesini sağlar.

Bitcoin Lightning Ağı nedir?

Lightning Network, Bitcoin blok zinciri için işlemleri Bitcoin’in birincil ağından daha hızlı ve daha ucuz yapmak amacıyla geliştirilmiş layer 2 çözümüdür. Glassnode verilerine göre Lightning Network’teki işlemlerin medyan ücreti 0,00013$’dır.

Şimdiye kadar Kraken, OKX ve Bitfinex gibi borsalar ve mobil ödeme platformu Cash App, Lightning Network için entegre desteğe sahiptir.

Glassnode verileri, bu yılın başından beri Lightning Ağı’na köprülen toplam Bitcoin miktarının %65 arttığını gösteriyor. Şu anda, Bitcoin’in layer 2 ağı 5424 BTC (146.4 milyon dolar değerinde) kapasiteye sahiptir.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar