Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59924.01
2.56%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3198.68
1.32%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26
0.74%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $536.2
-0.24%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Binance CEO’su, Borsadan Çıkan Fon Miktarı Hakkında Açıklamada Bulundu!

Borsadan çıkış miktarları hakkında birçok iddia dolanırken, Binance CEO’sundan konuyla ilişkili olarak açıklama geldi.

Clock
Paylaş
Binance CEO’su, Borsadan Çıkan Fon Miktarı Hakkında Açıklamada Bulundu!

SEC’in davaları sonrası gündem durulmuyor. 5 Haziran 2023 tarihinde ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu SEC, ABD menkul kıymetler yasalarını ihlal ettiği gerekçesiyle Binance US ile kurucusu ve CEO’su olan Changpeng “CZ” hakkında yasal işlem başlatmıştı. SEC, 6 Haziran tarihinde ise bir başka kripto para borsası olan Coinbase’e kayıt dışı hizmet vermekle suçlayarak dava açmıştı. Yaşanan tüm bu gelişmeler üzerine ise birçok kullanıcı söz konusu bu borsalardan fonlarını çekmeye başlamıştı.

728×90 muhabbit - Binance CEO'su, Borsadan Çıkan Fon Miktarı Hakkında Açıklamada Bulundu!300x250 muhabbit - Binance CEO'su, Borsadan Çıkan Fon Miktarı Hakkında Açıklamada Bulundu!

Nansen’in verilerine göre son bir hafta içinde Binance’ten net 2,36 milyar dolar çıkış olmuştu. 123,7 milyon dolar ise Binance.US’den çıkmıştı. DefiLlama ise Binance’te yaşanan çıkışlarda 3,35 milyar dolara işaret etmişti. Borsadan çıkış miktarları hakkında birçok iddia dolanırken, Binance CEO’sundan konuyla ilişkili olarak açıklama geldi.

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), veriler kripto varlıkların geçtiğimiz hafta merkezi borsalardan hızla çıktığını gösterse de Zhao, durumun göründüğü kadar kötü olmadığını, piyasadaki dalgalanma dönemlerinde büyük giriş ve çıkışların gayet normal olduğunu belirtti.

Binance CEO’su analitik firmalarının çıkış verilerini yanlış şekilde ölçtüğünü öne sürerek, gerçekte olandan yüksek göründüğünü belirtti. 9 Haziran 2023 tarihindeki çıkışın ise 392 milyon dolar civarında olduğunu açıkladı.

“Bazı 3. taraf analitikleri AUM’deki (yönetim altındaki varlık) ABD Dolar’ı cinsinden değişimi çıkış olarak ölçer. Bu “çıkış” AUM’deki varlıkların fiyat düşüşlerini de içerir. Aslında bunların ikisi farklı şeylerdir.”

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ)

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar