Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64696.35
-3.41%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3405.37
-4.24%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.93
-11.35%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $580.6
-4.52%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Binance CEO’su CZ’den, Apple Güncellemesi Uyarısı Geldi: “Hemen Güncelleyin”

Kripto para borsası Binance’in CEO’su CZ, X(Twitter) üzerinden yaptığı paylaşımda Apple güncellemesi hakkında uyarıda bulundu

Clock
Paylaş
Binance CEO’su CZ’den, Apple Güncellemesi Uyarısı Geldi: “Hemen Güncelleyin”

Kripto para borsası Binance’in CEO’su CZ, X(Twitter) üzerinden yaptığı paylaşımda Apple güncellemesi hakkında uyarıda bulundu. CZ yaptığı duyuruda IOS işletim sistemiyle çalışan cihazları kullanan kişilerin acil bir şekilde 16.6.1 güncelleme versiyonunu yüklemelerini istedi. Söz konusu bu güncellemenin güvenlik açığını kaldırdığını belirtti.

728×90 muhabbit - Binance CEO'su CZ'den, Apple Güncellemesi Uyarısı Geldi: "Hemen Güncelleyin"300x250 muhabbit - Binance CEO'su CZ'den, Apple Güncellemesi Uyarısı Geldi: "Hemen Güncelleyin"

“Apple iOS/iPadOS 16.6.1 güncellemeleri iMessage programındaki güvenlik açığını kapatan bir yamaya sahiptir. Bu yama olmadan önce, kullanıcı mesaja tıklamasa dâhi, uzaktan gönderilen bir kod vasıtasıyla telefonun hack’lenmesini kolaylaştıracak bir açık vardı. Özellikle Pegasus grubu bu durumu çok fazla kullanıyordu. Güncellemenizi acilen yapın. Güvende kalın”

Binance CEO’su

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar