Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66406
0.31%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3244.04
2.46%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.92
1.54%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $605.7
0.05%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Binance CEO’su: “Kripto Para Kışı, Yatırımları Artırmak İçin İyi Bir Dönem!”

Binance CEO’su kripto para piyasasının zor günlerine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu

Clock
Paylaş
Binance CEO’su: “Kripto Para Kışı, Yatırımları Artırmak İçin İyi Bir Dönem!”

Kripto para piyasasının düşüşüyle birlikte birçok kripto para borsası zarar açıklayıp, işten çıkarmalar yapmaya başladı. Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance CEO’su ise, kripto para piyasasının içinde bulunduğu zor dönem hakkında farklı açıklamalarda bulundu.

728×90 muhabbit - Binance CEO’su: "Kripto Para Kışı, Yatırımları Artırmak İçin İyi Bir Dönem!"300x250 muhabbit - Binance CEO’su: "Kripto Para Kışı, Yatırımları Artırmak İçin İyi Bir Dönem!"

Kripto para camiasının “CZ” olarak tanıdığı Binance CEO’su Changpeng Zhao, yakın zaman önce verdiği bir röportajında kripto para kışının avantajları olabileceğinin altını çizdi. CZ, son zamanlarda popüler kripto para borsaları Gemini ve Coinbase’in işe alımlarını dondurulmasına ilişkin ise şu ifadelerde bulundu:

“Kripto para kışını ilk kez yaşamıyoruz. Kripto para kışındaysak, bu benim üçüncü ve Binance’in ise ikincisi oluyor. Yani bunu ilk kez yaşamıyoruz. Biz Binance olarak şu anda işe alımlarımızı genişletiyoruz.”

Binance CEO’su açıklamalarında boğa sezonlarında birçok yeni projenin ortaya çıktığını fakat ayı dönemlerinde bu projelerden sadece başarılı olanların ayakta kaldığını ifade etti. Ayrıca kripto para kışının yatırımları artırmak için iyi bir dönem olduğunu da vurguladı.

“Boğa piyasalarında birçok kişi kendi projesini çıkarmaya başlıyor ve çoğu kişi arkası boş bu projelere gereksiz yatırımlar yapıyor. Şimdi piyasa daha dengeli diyebiliriz. Eğer kripto para kışındaysak bunu sonuna kadar kullanacağız ve bundan faydalanacağız.”

Coinbase Borsası, Bu Yılki SuperBowl Etkinliklerinde Büyük Servetler Harcamıştı!

coinbase 800x400 1 1200x600 - Binance CEO’su: "Kripto Para Kışı, Yatırımları Artırmak İçin İyi Bir Dönem!"
Coinbase

Bildiğiniz üzere bu yılki Super Bowl etkinliği kripto para borsalarının büyük reklam şovlarına ev sahipliği yapmıştı. Hatta son zamanlarda işe alımlarını durdurmasıyla gündemden düşmeyen Coinbase’in de bu etkinlikte boy gösterebilmek için büyük servetler harcadığı kamuoyuna yansımıştı.

Konuyla ilişkili olarak Binance CEO’su rakip borsalara göndermede bulunarak şu ifadelerde bulundu:

“Binance olarak büyük harcamalarda her zaman çok tutumlu olduk. Herhangi bir süper kupaya sponsor olmadık ve stadyum haklarını satın almadık”

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar