BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Binance Coin BNB Fiyat Analizi 13.02.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Binance coin’i inceliyoruz. Binance coin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Yayın:

-

Bugün inceleyeceğimiz coin son dönemlerin yıldızı olan BNB yani Binance coin. Şubat ayının başlarında yani yaklaşık 10 gün önce 40-50 dolar civarında olan fiyatı şu an 130 dolar seviyesinde.

Binance coin fiyat grafiği 13.02.2021. Saatlik grafik veriler FTX borsasından alınmıştır.

Grafik oldukça güzel görünmekte. Manipülatif hareketler minimum seviyede ve oldukça güzel bir yükseliş yaptığını görmekteyiz. Şu an inceleyeceğimiz konu ise bu yükseliş devam edecek mi?

Grafikteki yeşil alanlar destek ve direnç bölgelerimiz. Bazı bölgelerin aralığı büyük bunun farkındayım. Ancak fiyat hareketi oldukça hızlı olduğundan bu bölgeleri optimize etmeye, düzeltmeye yetecek kadar elimizde veri bulunmamakta. İlerde yaşanacak fiyat hareketlerine göre bu alanları optimize edeceğim.

Grafikte bir üçgen yapısı bulunmakta. Bu üçgen bayrak, flama formasyonu kurallarına uymamakta. Bundan dolayı fiyat yönü için direkt yukarı diyemiyorum. Burayı bir simetrik üçgen olarak alacağım. Bu üçgenin kırılım yönünün fiyatın orta vadedeki yönünü belirleyeceğini düşünüyorum.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler