Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51613.77
1.00%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3040.64
2.70%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.79
0.91%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $384.1
0.97%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Binance Coin BNB Fiyat Analizi 18.07.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Binance coin’i inceliyoruz. Binance coin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Binance Coin BNB Fiyat Analizi 18.07.2022

Herkese iyi akşamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Binance Coin yani BNB’yi inceleyeceğim. Temmuz ayının başında hazırladığım Binance Coin fiyat analizini güncelleyeceğim. Ayrıca grafiğimizdeki güncel gelişmeleri değerlendirerek olası fiyat hareketlerini belirteceğim.

BNB Fiyat 18 Temmuz 2022

Geçtiğimiz ay 200 dolar seviyesinin altına düşen BNB, kısa sürede tekrar 200 dolar seviyesinin üzerine çıkmayı başardı. Binance Coin şu an 260,2 dolar seviyesinde işlem görmekte.

Binance BannerBinance Banner

BNB Grafik 18 Temmuz 2022

Binance Coin BNB fiyat grafiği 18.07.2022. 4 Saatlik grafik veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance borsasının BNB/USDT paritesini kullanarak hazırladığım grafik 4 saatlik zaman dilimindedir. Grafik üzerinde destek, direnç ve düşen trend çizgisi bulunmakta. Fiyatın, düşen trend çizgisinden aldığı tepkiler kırmızı ok işaretleri ile gösterilmiştir. TradingView aracılığıyla temin edilen grafiğimizin alt kısmında ise RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

BNB Analiz 18 Temmuz 2022

Mor alanlar her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgelerini belirtmekte. Destek ve direnç bölgelerinin hariçinde grafik üzerinde bulunan düşen trend çizgisi de oldukça önemli. Güncel BNB grafiğindeki düşen trend çizgisinin önemini 1 Temmuz 2022 tarihinde aktardım. Düşen trend kırılımı sonrası %18,89 oranında yükseliş gerçekleşmiş durumda. Değerlendiren okurlarımızı tebrik ederim. 1 Temmuz 2022 tarihli Binance Coin fiyat analizini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Grafiğimizin güncel durumunu değerlendirecek olursak, 250 dolar seviyesinin aşılması BNB açısından oldukça önemli. Kırılan güçlü direnç bölgesi artık güçlü destek bölgesi olarak çalışacaktır. Bu seviyenin üzerinde işlem gördüğü sürece direnç bölgelerini hedefleyebiliriz. Takip edebileceğimiz ilk direnç bölgesi grafik üzerinde görüldüğü gibi 280 dolar olacaktır.

bnb Fiyat Analizi-2

BNB Yorum 18 Temmuz 2022

Binance Coin grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Grafikte gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde BNB/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar