Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63546.92
2.60%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3478.06
1.23%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.38
-2.75%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $415.1
0.70%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Binance Coin BNB Fiyat Analizi 25.02.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Binance coin’i inceliyoruz. Binance coin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Binance Coin BNB Fiyat Analizi 25.02.2022

Herkese iyi akşamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Binance Coin yani BNB’yi inceleyeceğim. Binance Coin grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri ele alacağız. BNB grafiğinde yükseliş formasyonlarından biri olan ikili dip formasyonu oluşma ihtimali bulunmakta. Bu nedenle grafik üzerinde önemli noktaları belirleyeceğiz. Sizleri çok fazla bekletmeden fiyat, grafik, analiz ve yorum başlıklarına geçelim.

Binance BannerBinance Banner

BNB Fiyat 25 Şubat 2022

450 dolar seviyesine kadar yükselen BNB, direnç bölgesinden tepki alarak 325 dolar seviyesinde bulunan destek seviyesine kadar geriledi. %25 oranında değer kaybetmesinin ardından, destek bölgesinden tepki aldı ve şu an 369 dolar seviyesinde işlem görmekte.

BNB Grafik 25 Şubat 2022

Binance Coin BNB fiyat grafiği 25.02.2022. 4 Saatlik grafik veriler Binance borsasından alınmıştır.

4 saatlik zaman diliminde inceleyeceğimiz grafiğimiz TradingView aracılığıyla hazırlanmıştır. Grafikte kullanılan veriler Binance borsasının sağladığı Binance Coin/TetherUS (BNB/USDT) paritesine aittir. Grafiğimizin sağ tarafında bulunan iki adet yeşil çizgi, ikili dip formasyonunun oluşması durumunda hedef bölgesini belirlemek için kullanılmıştır. Ayrıca grafiğimizin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

BNB Analiz 25 Şubat 2022

Destek ve direnç bölgelerimiz mor alanlar yardımıyla belirtilmiştir. 325 dolar destek seviyesinden tepki alan BNB, ilk direnç bölgesi olan 380 dolar seviyesine yaklaşmış durumda. Direnç bölgesine yakın hareket etmesi nedeniyle dikkatli olmakta fayda var. Diğer yandan direnç bölgesinin aşılması durumunda kırılan direnç bölgesi artık destek bölgesi olarak bizlere yardımcı olacaktır.

Fiyat analizi yazımızın giriş kısmında bahsettiğim gibi ikili dip formasyonu ihtimali bulunmakta. İkili dip formasyonu neckline seviyesinin kırılmasıyla aktif olur ve (h) boyu kadar yükseliş beklenir. Umarım şu an ihtimal durumunda olan formasyon gerçekleşir ve BNB 570 dolar seviyesine kadar yükselir.

bnb Fiyat Analizi-2

BNB Yorum 25 Şubat 2022

Binance Coin tutan kullanıcılar Binance borsasında komisyon avantajları sağlamakta. Bu nedenle grafiğimizi sıklıkla güncellemeye çalışıyorum. Analiz kısmında belirttiğim gibi neckline seviyesinin kırılması ile BNB 570 dolar seviyelerini görebilir.

Binance Coin grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Grafikte gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde BNB/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar