Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56977.97
11.17%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3268.67
6.71%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.32
6.47%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $397.5
1.07%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Binance Coin BNB Fiyat Analizi 26.05.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Binance coin’i inceliyoruz. Binance coin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Binance Coin BNB Fiyat Analizi 26.05.2021

Herkese merhabalar ben Draco. Bugünkü fiyat analizi yazımda Binance borsasının coini olan Binance coin’i inceleyeceğim. Bildiğiniz üzere BNB, Binance borsasının coini ve Binance BNB yatırımcılarına farklı özellikler sunmakta. Bu da BNB’nin arkasında bir güç oluşturmakta. Zaten kripto piyasasına girenlerin hepsi BNB’yi biliyorlardır diye düşünüyorum. Lafı fazla uzatmayayım ve grafiğe geçelim.

Binance BannerBinance Banner

Binance coin BNB fiyat grafiği 26.05.2021. 2 Saatlik grafik veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance coin (BNB) düşüşlerden en fazla etkilenen coinlerden biriydi. 680 dolar bandından 210 dolar bandına kadar düşüş yaşadı. Yani neredeyse %70 düştü. Haliyle bir çok yatırımcı da artık bir tepkinin gelmesini bekliyor. Bazısı da yeni ATH (All Time High) yerine düzeltme olarak bir yükseliş bile gelse yeterli diyorlar.

BNB Grafiğindeki Son Durum

Grafikteki yeşil alanlar BNB grafiğinde takip ettiğim destek ve direnç seviyeleridir. Bu bölgeleri önceden çizmiştim ama maalesef ki fiyat düşünce bunlara tekrar ihtiyaç duyduk. Ancak genel olarak halen iyi bir şekilde çalıştıklarını söyleyebilirim.

Bugün aslında dikkat çekmek istediğim konu bir formasyon ihtimali. BNB grafiğini açar açmaz gözüme çarptı bu ihtimal ve burada sizlerle paylaşmak istedim. Açıkçası bu ihtimalin gerçekleşeceğini düşünüyorum. Ama yine de risk almamak için tedbiri elden bırakmayacağım.

BNB grafiğindeki bahsettiğim formasyon TOBO (Ters Omuz Baş Omuz). Şu an baktığımızda sol omuz ve baş bölgesinin güzel bir şekilde oluştuğunu görmekteyiz. Ancak henüz sağ omuz bölgesi oluşmamış durumda. Zaten bundan dolayı üstüne basa basa ihtimal diyorum. Eğer bu sağ omuz bölgesi de oluşursa yatırımcıların beklediği tepkiyi görmemiz olası diye düşünüyorum. Çünkü TOBO güzel bir trend dönüş formasyonudur.

Eğer yapı daha da belirginleşir ise twitter hesabımdan da grafiğin güncellemesini yapacağım.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar