Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61584.1
-2.01%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3386.7
-2.18%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $42.51
3.18%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $405.4
-2.08%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Binance Coin BNB Fiyat Analizi 29.11.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Binance coin’i inceliyoruz. Binance coin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Binance Coin BNB Fiyat Analizi 29.11.2021

Herkese iyi akşamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Binance Coin yani BNB’yi inceleyeceğim. Binance borsasının coini olan BNB için sıklıkla fiyat analizi hazırlıyoruz. Bugünkü BNB fiyat analizimizde, ATH (All Time High) seviyesini değerlendireceğiz. Sizleri fazla bekletmeden fiyat, grafik, analiz ve yorum başlıklarına geçelim.

Binance BannerBinance Banner

BNB Fiyat 29 Kasım 2021

ATH (All Time High) seviyesi 691.8 dolar olan BNB, zirvenin %9.8 gerisinde bulunmakta. Şu an 623.4 dolar seviyesinde işlem görmekte.

BNB Grafik 29 Kasım 2021

Binance Coin BNB fiyat grafiği 29.11.2021. 4 Saatlik grafik veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance borsasının BNB/USDT verileri kullanılarak hazırlanan grafiğimiz 4 saatlik zaman dilimindedir. Grafik üzerinde bir adet yeşil yükselen trend çizgisi bulunmakta. Fiyatın yükselen trend çizgisinden aldığı tepkiler beyaz ok işaretleri yardımıyla gösterilmiştir. Grafiğimizin alt kısmında ise RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

BNB Analiz 29 Kasım 2021

Grafik üzerindeki mor alanlar BNB grafiğinde takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini belirtmektedir. Destek ve direnç seviyelerimizi aynı şekilde takip etmeye devam ediyorum. Grafiğimize baktığımız zaman yükselen dipler sayesinde oluşan bir yükselen trend çizgisi görüyoruz. Yükselen trend çizgimize 4 temas bulunmakta. Son temas 18 Kasım tarihinde gerçekleşti. 510 dolar seviyesinde, trend çizgisiyle destek bölgesinin kesiştiği bölgeydi.

ATH (All Time High) direnç bölgesinin tek seferde geçileceğini düşünmüyorduk. Bu bölgede satış baskısıyla karşılaşmasını oldukça normal karşılıyorum. Şu an için ATH seviyesine alarm kurarak takip etmenin mantıklı olacağını düşünmekteyim. Bu seviyenin üzerine çıkması durumunda fiyatın üzerindeki baskının azalması ve ivmeli bir yükseliş gerçekleştirmesi bizleri şaşırtmaz. Bu bölgede pozisyon aramayı düşünenler, yükselen trend çizgisi altında zarar kesecek şekilde destek bölgesini takip edebilir.

BNB Yorum 29 Kasım 2021

Takip ettiğim iki önemli seviye bulunmakta. ATH direnç bölgesi ve yükselen trend çizgisi, bu iki seviyeye baktığımız zaman önümüzdeki günlerin daha hareketli geçeceğini anlıyoruz. Umarım ATH direnç bölgesi kırılır ve yeni en yüksek fiyat seviyesine ulaşırız.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar