Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $58953.69
4.60%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3307.23
2.37%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.59
0.79%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $408.5
2.59%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi 3.11.2020

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Binance coin’i inceliyoruz (3.11.2020). Binance coin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi 3.11.2020

Bugün inceleyeceğimiz coin BNB yani Binance coin. BNB en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance borsasının coini. Lafı çok fazla uzatmayacağım. Çünkü ne yalan söyleyeyim bugünkü analiz yazısını hazırlamak için grafiğe baktığımda heyecanlandım. Hemen grafik için yorumumu yapıp daha sonra BNB’yi yakın takibe alacağım.

Binance BannerBinance Banner

Binance coin BNB fiyat grafiği 3.11.2020. 3 saatlik grafik veriler FTX borsasından alınmıştır.

Öncelikle genel görünümden başlayalım. Mavi alan güçlü bir direnç bölgemiz. Grafiğin öncesini inceleme fırsatınız olursa o bölgenin şu ana dek ne kadar güzel çalıştığını görebilirsiniz. Kırmızı alanlar ise bu zaman dilimi için önemli direnç bölgelerimiz. Ancak şu an bunlarla pek ilgilenmeyeceğiz zira fiyat bu direnç bölgelerini tartışmak için hayli uzakta.

Bir diğer nokta ise RSI değerleri. Birçok zaman diliminde fiyat ya oversold durumunda ya da oversold bölgesinin sınırında. Önceki yazılarımda sıkça bahsettiğim gibi tek başına RSI değeri pek bir şey ifade etmez bunu diğer göstergelerle desteklemek gerekir. Fiyat hem bir destek bölgesinde hem de RSI oversold durumunda ise bunlar daha yakından incelememiz gerektiğine işarettir.

Binance coin BNB fiyat grafiği 3.11.2020. 15 dakikalık grafik veriler FTX borsasından alınmıştır.

Bu grafikte ise destek bölgesini daha yakından inceleyeceğiz. Yukarıda belirttiğim destek bölgemizden ilk tepki alınmış. 15 dakikalık grafikte RSI oversold bölgesinden kurtulmuşa benziyor. Benim buradaki beklentim bu destek üzerinde bir ikili dip oluşması. Şu an bu ihtimale göre emir girmek için bir tık erken. Ancak ben BNB’yi yakından takip etmeye devam edeceğim ve bu ihtimalin daha da güçlenmesini bekleyeceğim. Gelişmeleri de mümkün olduğunca twitter hesabımdan paylaşmaya çalışacağım.


Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar