Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67028.02
-0.45%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3456.52
-1.61%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.5
5.04%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $592.4
-1.07%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Binance Coin BNB Fiyat Analizi 30.08.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Binance coin’i inceliyoruz. Binance coin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Binance Coin BNB Fiyat Analizi 30.08.2021

Herkese selamlar ben CryptoTepe. Bugünkü fiyat analizi yazımda Binance Coin yani BNB’yi inceleyeceğim. Son BNB grafiğimin üstünden 10 gün geçti, grafiğimizde yaşanan gelişmeler nedeniyle güncelleme gereği duydum. Ayrıca yeni pozisyon arayanlar için giriş fırsatı bulunan bölgelere bakacağız, lafı çok uzatmadan teknik incelememize başlayalım.

728×90 muhabbit - Binance Coin BNB Fiyat Analizi 30.08.2021300x250 muhabbit - Binance Coin BNB Fiyat Analizi 30.08.2021

BNB Fiyat 30 Ağustos 2021

Binance borsasının sağladığı BNB/USDT verilerine göre Ağustos ayı içerisinde en yüksek değeri 518 dolar, en düşük değeri ise 317 dolar. Şu an ise 474 dolar seviyesinde işlem görmekte.

BNB Grafik 30 Ağustos 2021

D0GFFiaO - Binance Coin BNB Fiyat Analizi 30.08.2021
Binance Coin BNB fiyat grafiği 30.08.2021. 4 Saatlik grafik veriler Binance borsasından alınmıştır.

Grafik Tradingview aracılığıyla hazırlanmıştır. 4 saatlik zaman diliminde BNB/USDT paritesi kullanılmıştır. Grafikte görüldüğü gibi bir adet yükselen trend çizgisi bulunmaktadır. Fiyatın yükselen trend çizgisinden aldığı tepkiler beyaz ok işaretleri yardımıyla gösterilmiştir.

BNB Analiz 30 Ağustos 2021

Mor bölgeler her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgeleri olarak bizlere yardımcı oluyor. Son fiyat analizinde belirttiğimiz gibi direnç bölgesine kadar yükselen BNB burada tepki almaya başladı. 20 Ağustos tarihli BNB fiyat analizimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Direnç bölgesine daha yakın olan BNB için temkinli olmakta fayda olacaktır. Bildiğiniz gibi direnç bölgesinin altında fiyat pahalı, destek bölgesinin üstünde fiyat ucuz şekilde takip ediyoruz.

BNB Yorum 30 Ağustos 2021

Daha önceki BNB fiyat analizlerimizde hedefler sırasıyla gerçekleşti, peki yeni giriş arayanlar için nasıl bir strateji kurabiliriz şimdi onu değerlendirelim. Bildiğiniz gibi destek ve yükselen trend çizgisi kesişimleri oldukça verimli bölgelerdir. Güncel BNB grafiğine baktığımız zaman 425-430 dolar seviyesinin tam olarak böyle bir bölge olduğunu görmekteyiz. Burada acılan pozisyonların stop mesafesi oldukça yakın olacaktır. Destek altına düşmesi durumunda, yükselen trend çizgisini de kaybedecektir. Bu nedenle böyle bir durumda zarar kesilebilir. Hedef olarak öncelikle risk satışı yapılmalı ardından önündeki direnç bölgeleri takip edilmeli.

BNB için güncel yorumum bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar