Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66710
0.69%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3624.17
1.69%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.09
-0.30%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $610.2
0.39%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Binance Coin Grafiğinde Kanal Yapısı!

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Binance coin’i inceliyoruz. Binance coin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Binance Coin Grafiğinde Kanal Yapısı!

Herkese iyi akşamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Binance Coin yani BNB’yi inceleyeceğim. BNB fiyat grafiğini sıklıkla inceliyoruz. Grafikteki teknik gelişmeleri ve olası fiyat hareketlerini fiyat, grafik, analiz ve yorum başlıkları altında aktaracağım.

BNB Fiyat 18 Eylül 2022

Eylül ayı içerisinde 300 dolar seviyesine kadar yükselen BNB, şu an 273,9 dolar seviyesinde işlem görmekte.

728×90 muhabbit - Binance Coin Grafiğinde Kanal Yapısı!300x250 muhabbit - Binance Coin Grafiğinde Kanal Yapısı!

BNB Grafik 18 Eylül 2022

4KXqJKxU - Binance Coin Grafiğinde Kanal Yapısı!
Binance Coin BNB fiyat grafiği 18.09.2022. 4 Saatlik grafik veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance borsasının BNB/USDT paritesine ait olan grafik, TradingView aracılığıyla hazırlanmıştır. 4 saatlik zaman diliminde olan grafiğimizin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmakta. Ayrıca grafik üzerinde destek, direnç ve alçalan kanal yapısı bulunmakta. Alçalan kanal yapısının alt ve üst çizgisinde alınan tepkiler beyaz ok işaretleri ile gösterilmiştir.

BNB Analiz 18 Eylül 2022

Destek ve direnç bölgelerimiz her zaman olduğu gibi mor alanlar ile gösterilmiştir. Güçlü destek seviyesi olan 270 dolar seviyesini inceleyerek analiz kısmına başlayalım. Fiyatın, 270 dolar seviyesinden aldığı tepkilere baktığımız zaman, oldukça güçlü bir tepki bölgesi olduğunu anlıyoruz. Bu seviye BNB için oldukça önemli. Çünkü, güçlü destek seviyesinin kaybedilmesi durumunda, kırılan destek seviyesi artık direnç bölgesi olarak çalışacaktır.

Grafiğimizde destek ve direnç bölgeleri kadar önemli olan bir diğer etken, alçalan kanal yapısıdır. Kanal alt çizgisine 3, üst çizgisinden 5 teması bulunan yapı, fiyat açısından olumlu karşılanmaz. Grafikte bulunan yapıdan faydalanmak isteyenler, kanal alt çizgisine ve üst çizgisine alarm kurabilir. Fiyatın, kanal alt çizgisine gelmesi durumunda veya kanal üst çizgisini aşması ile pozisyon açmak düşünülebilir.

bnb fiyat analizi 4 - Binance Coin Grafiğinde Kanal Yapısı!

BNB Yorum 18 Eylül 2022

Binance Coin grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Grafikte gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde BNB/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar