BİZİ TAKİP EDİN

BLOCKCHAIN

Binance Eski IRS Yetkilisini Bünyesine Kattı!

Binance, eski IRS yetkilisi Tigran Gambaryan’ı işe aldığını duyurdu.

Yayın:

-

binance muhabbit

Binance, eski IRS yetkilisi Tigran Gambaryan’ı işe aldığını duyurdu.

Kripto para borsası Binance, Gambaryan’ı küresel istihbarat ve soruşturmalardan sorumlu başkan yardımcısı olarak göreve aldı.

Gambaryan, Binance’de “tehditleri ve finansal kayıpları önlemek adına” iç ve dış soruşturmaları yürütmekle görevlendirilecek.

bybit 300x250 - Binance Eski IRS Yetkilisini Bünyesine Kattı!

Gambaryan’ın liderliğindeki ekip, ayrıca kanun uygulayıcı kurumlar ve düzenleyiciler ile yakın bir şekilde çalışacak. Gambaryan 2011 yılından beri IRS’te çalışıyordu. Burada, ulusal güvenlik, vergi kaçakçılığı, kimlik hırsızlığı ve en önemlisi terör finasmanı gibi suç teşkil eden davaları inceledi.

Gambaryan’ın daha önceden Silk Road’ın soruşturmasına şahsen katılan önemli bir isim olduğunu biliyoruz. (Silk Road, 2013 Yılında FBI tarafından kapatılmış olup kurucusu Ross Ulbricht tutuklanıp ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılmıştı.)

Binance Yasal Uyumluluklar Üzerinde Çalışıyor!

Binance, geçtiğimiz son aylarda, yerel lisans yasalarına uymadığına dair iddialar nedeniyle birçok ülkede hizmetlerini durdurmak zorunda kalmıştı. Japonya, Birleşik Krallık, Almanya ve Kanada gibi ülkelerde hizmetlerini durduran şirket, düzenleyici kurumlarla arasını düzeltmeye çalışıyor.

Olumsuz gelişen bu durumlardan dolayı, Binance işe alımlarında yenilikçi yollar izliyor ve devam edeceğe benziyor. Ayrıca daha önceden yine IRS çalışanı Greg Monahan’ın “Kara para aklamayı raporlama biriminin” başına geçtiğini biliyoruz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bybit 300x250 - MonoX Platform Hakkında Açıklamalar Yaptı!

Trend Haberler