Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59908.01
2.17%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3186.6
0.88%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.68
-0.62%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $536.3
1.23%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Binance, Fiyat Manipülasyonu Endişesiyle Düşük Likiditeli Projeler İle İletişime Geçti!

Kripto para borsası Binance, fiyat manipülasyonu endişesiyle düşük likiditeli projeler ile iletişime geçerek problemi çözmeye çalışıyor.

Clock
Paylaş
Binance, Fiyat Manipülasyonu Endişesiyle Düşük Likiditeli Projeler İle İletişime Geçti!

Kripto para borsası Binance, fiyat manipülasyonu endişesiyle düşük likiditeli projeler ile iletişime geçerek problemi çözmeye çalışıyor. Kamuoyuna yansıyan habere göre Binance borsası söz konusu projelere, likiditenin neden düşük olduğunu ve bu projelerin piyasa yapıcıları ile ilişkilerini sorarak belli tekliflerde bulundu.

728×90 muhabbit - Binance, Fiyat Manipülasyonu Endişesiyle Düşük Likiditeli Projeler İle İletişime Geçti!300x250 muhabbit - Binance, Fiyat Manipülasyonu Endişesiyle Düşük Likiditeli Projeler İle İletişime Geçti!

The Block’un haberine göre Binance borsası, bu projelere Binance’in faiz programına belli miktarda token verip faiz kazanmak isteyip istemeyeceklerini sordu. Borsa ayrıca projelerin dolaşımdaki tokenlarının en az %1 ve %5’i kadarını borsanın pasif getiri sağlayan tasarruf havuzlarına aktarması konusunda tavsiyede de bulundu. Binance tekliflerine katılım göstermek istemeyen projelerin mazeretlerini bildirmesi gerektiğini de ayrıca belirtti.

Konu hakkında açıklamada bulunan Binance sözcüsü ise şu ifadelerde bulundu:

“Risk yönetimi desteğimizin temel amacı, proje ekiplerini likidite korumalarını geliştirmek için gerekli tavsiye edilen adımları atmaya teşvik etmektir. Piyasa yapıcı desteğinin sağlanması bu korumayı geliştirmenin bir yoludur. Piyasa yapıcılar, borsaların sorunsuz çalışmasına yardımcı olmak için varlıkları belirli fiyatlardan satın almayı kabul eden likidite sağlayıcılardır.”

Binance sözcüsü

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar