Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64049.23
-3.58%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3149.94
-8.92%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.15
-9.53%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $561.6
-3.82%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Binance Forbes’e 200 milyon $’lık Yatırım Yapacak!

Clock
Paylaş
Binance Forbes’e 200 milyon $’lık Yatırım Yapacak!

İşlem hacimlerine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yatırımcıların kripto para birimlerine ve blockchain teknolojisine olan bakış açısını geliştirmek adına Forbes dergisine yatırım yapacak.

Forbes ve Magnum Opus Acquisition Limited, 10 Şubat 2022 Perşembe günü resmi olarak yaptıkları açıklamada, Binance’den 200 milyon $’lık stratejik bir yatırım aldığını doğruladı.

728×90 muhabbit - Binance Forbes'e 200 milyon $'lık Yatırım Yapacak!300x250 muhabbit - Binance Forbes'e 200 milyon $'lık Yatırım Yapacak!

Bildiğiniz gibi Forbes, Ağustos 2021’de Magnum Opus ile birleşerek halka açılma planlarından bahsetmişti. Beklentilere göre bu birleşme, 2022 yılının ilk çeyreğinde tamamlanacaktı.

Binance’in bu yatırımı, Forbes’in halka açılma planları ile açıklanan 400 milyon $’lık kamu yatırımına yönelik 200 milyon $’lık taahhüdü temsil ediyor.

Duyuruda şu ibareler yer alıyor:

Binance’in mevcut özel yatırımcı taahhütlerinin bir kısmını üstlenmesi ile bu taahhüdün toplam boyuru 400 milyon $’da kalacak. Bununla birlikte Binance’in yatırımı, mevcut özel yatırımcılarla büyük ölçüde aynı koşullara sahip olacak.

Binance Yöneticileri Forbes’de Söz Sahibi Olacak!

Anlaşmanın bir parçası olarak Binance şirketinin baş iletişim sorumlusu Patrick Hillman ve Binance Labs başkanı Bill Chin, Forbes’in yönetim kurulunun bir parçası olacak.

binance forbes - Binance Forbes'e 200 milyon $'lık Yatırım Yapacak!
Binance ve Forbes

Forbes CEO’su Mike Federle, konu hakkında şu açıklamalarda bulundu:

Binance’den gelen yatırım, firmanın dünyanın önde gelen kripto para borsası ve dünyanın en başarılı blockchain girişimlerinden birinin deneyimi, ağı ve kaynaklarını elde etmesine olanak tanıyacak.

Binance şirketinin kurucusu ve CEO’su CZ, şirketin planladığı tüketici bilgilendirme taahüdünün ne kadar önemli olduğunu vurgularken, aynı önemi medya sektörünün de elinde tuttuğunun altını çizdi.

Web 3.0 ve blockchain teknolojisi geliştikçe, medyanın tüketicileri eğitme konusundaki öneminin farkındayız. Forbes’i bu konuda desteklemek adına çok heyecanlıyız ve elimizden geleni yapacağız.

Binance, kripto paraları ve blockchain hakkındaki bilgileri yayma konusunda ciddi anlamda hevesli görünüyor. Nisan 2020’de şirket, oldukça popüler bir internet sitesi olan CoinMarketCap’i bünyesine katmıştı.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar