Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66559.99
3.95%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3485.38
2.48%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.11
4.11%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $590.1
3.18%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Binance Labs, CyberConnect’e Yatırım Yaptı!

Kripto para borsası Binance’in yatırım kolu Binance Labs, CyberConnect’e yatırım yaptığını açıkladı.

Clock
Paylaş
Binance Labs, CyberConnect’e Yatırım Yaptı!

Kripto para borsası Binance’in yatırım kolu Binance Labs, CyberConnect’e yatırım yaptığını açıkladı. Binance’in yatırım kolu Binance Labs, geliştiricilerin kullanıcıların kendi dijital kimliklerine, içeriklerine, bağlantılarına ve etkileşimlerine sahip olmalarını sağlayan sosyal uygulamalar oluşturmalarına imkan tanıyan merkezi olmayan sosyal ağ CyberConnect’e yatırım yaptı. CyberConnet sağlanan bu fonları ise stratejik olarak ekosistemi genişletme girişimlerine, topluluk ödüllerine ve ürün lansmanlarına kullanılacak.

728×90 muhabbit - Binance Labs, CyberConnect'e Yatırım Yaptı!300x250 muhabbit - Binance Labs, CyberConnect'e Yatırım Yaptı!

CyberConnect Nedir?

Sosyalleşmeyi merkezi yapıdaki manipülatif şirketlerin tekelinden alarak, topluluk odaklı bir sosyal ağ yaratmayı hedefleyen CyberConnect Web3 tabanlı bir sosyal ağ protokolü olarak karşımıza çıkıyor.

Merkeziyetsiz bir Web3 sosyal ağ protokolü olan CyberConnect; 1,25 milyon kullanıcı profiline, aylık 400 bin aktif cüzdana ve 16 milyondan fazla işlem geçmişine sahip.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar