Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51641.35
1.04%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3044.01
2.84%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.89
1.12%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $384.6
0.89%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Binance Labs, Donanım Cüzdanı Üreticisi Ngrave’e Yatırım Yapıyor!

Şirket, yaptığı bir açıklama ile donanım cüzdanı üreticisi Ngrave’ye stratejik bir yatırım yaptığını duyurdu.

Clock
Paylaş
Binance Labs, Donanım Cüzdanı Üreticisi Ngrave’e Yatırım Yapıyor!

Önde gelen kripto para borsası Binance’in girişim kolu olan Binance Labs, yaptığı bir açıklama ile donanım cüzdanı üreticisi Ngrave’e stratejik bir yatırım yaptığını duyurdu.

Binance BannerBinance Banner

Konu hakkında açıklama yapan Ngrave sözcüsü, borsa tarafından yapılan yatırımın Binance Labs’ın liderlik edeceği finansman turunun bir parçası olduğunu söyledi. Ancak yetkili, yapılan yatırımın miktarı ve finansal verileri hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.  

2018 yılında Belçika’da kurulan Ngrave, piyasada önde gelen Ledger ve Trezor gibi cüzdan sağlayıcıları ile rekabet etmek için Zero adlı bir donanım cüzdanı üretti. Kullanıcıların herhangi bir saldırıya karşı korunmasını sağlayan Zero, donanım içindeki özel anahtarlar sayesinde daha güvenli bir koruma yöntemi sağlamaktadır.

Binance Labs tarafı, yeni gelişme ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, borsanın, gelişmekte olan donanım cüzdanı sektöründen yararlanmak istediğini söyledi.

Binance’in Kurucu Ortağı ve Binance Labs Başkanı Yi He ise yeni yatırımları hakkında şu ifadelere yer verdi:

“Güvenlik, kripto paraların kabulünün önündeki en büyük engellerden biri olmaya devam ediyor. Kişisel saklama cüzdanları, dijital varlıkları depolamak için en güvenli yöntemlerden biridir. NGRAVE’e yaptığımız yatırımla, kullanıcı güvenliğini artıran yenilikçi girişimleri desteklemeye devam etmek istiyoruz.”

Kullanıcılar Soğuk Cüzdanlara Yöneldi

Son dönemlerde yaşanan hack olayları ve FTX’in batması gibi olaylar sonucunda kullanıcılar, soğuk cüzdanlara yönelmeye başladı. Varlıklarını borsalarda veya MetaMask ve TrustWallet gibi web tabanlı özel cüzdanlarda tutmak istemeyen kullanıcılar, yönünü soğuk cüzdanlara çevirmiş durumda.

Soğuk cüzdanlara olan yoğun talep ile ilgili açıklama yapan donanım cüzdanı üreticisi Trezor’dan bir yetkili, ürünlerine olan talebin kasım ayı itibarıyla %300’den fazla arttığını söyledi. 

Trezor yetkilisine benzer bir açıklama da sektör lideri Ledger’den geldi. Ledger, yaptığı açıklamada, kasım ayında şirketin en büyük satış haftasını geçirdiğini belirtti.

NGRAVE Hakkında                

NGRAVE, blockchain ve kripto para kullanım durumları için güvenlik çözümleri sunan bir dijital varlık güvenlik sağlayıcısı olarak faaliyet gösteriyor. Şirketin ürünü olan kripto para donanım cüzdanı “NGRAVE ZERO”, yüksek güvenlik sertifikasına sahip bir ürün öne çıkıyor.

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar