Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60305.02
-6.00%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3302.59
-5.05%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $24.17
-3.78%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $562.9
-3.84%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Binance Madencilik Havuzunu Aktive Etti! 1 Ay Komisyon Yok

Madencilerden 1 ay komisyon alınmayacak.

Clock
Paylaş
Binance Madencilik Havuzunu Aktive Etti! 1 Ay Komisyon Yok

Binance bugün gerçekleştirdiği duyuru ile birlikte madencilik havuzunu aktive ettiğini duyurdu. Bu adım ile birlikte Binance, madencilik işine de atım atmış bulunuyor.

728×90 muhabbit - Binance Madencilik Havuzunu Aktive Etti! 1 Ay Komisyon Yok300x250 muhabbit - Binance Madencilik Havuzunu Aktive Etti! 1 Ay Komisyon Yok

Screenshot 1 15 - Binance Madencilik Havuzunu Aktive Etti! 1 Ay Komisyon Yok

Bildiğiniz üzere madencilik alanında birçok havuz bulunmakta. Bu sebeple ilk aşamada madencileri kendi havuzuna çekmeyi planlayan Binance, ilk 1 ay komisyon almayacağını da açıkladı.

Havuzda hem PoW (proof of work) hem de PoS (proof of stake) coinlerinin bulunacağını belirten Binance, işlemlerin şimdilik Bitcoin (BTC) için başlatıldığını, yakın zamanda alternatif coinlerin de ekleneceğini belirtti.

Screenshot 2 9 - Binance Madencilik Havuzunu Aktive Etti! 1 Ay Komisyon Yok

1 ay sonrasında alınacak komisyon oranlarının yine de diğer havuzlardan daha düşük oranda olacağı belirtilirken, madencilerin düşük oranlardan yararlanarak, yüksek gelir elde edebilecekleri özellikle vurgulanmış durumda.

Katılımımız ile birlikte Bitcoin ağı, daha merkezsiz ve daha güvenli hale gelecek.

Madencilere güncellemeleri en hızlı ulaştıracak havuz olacaklarını belirten Binance, madencilere en iyi oranlarla “lending” ve “loan” hizmetleri sunacaklarını belirtti.

Madencilik havuzu hali hazırda Huobi ve OKEx gibi borsalar tarafından sağlanmakta. Yeni oyuncu Binance’in madencilik atılımı sizce başarılı olacak mı?

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar