Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Binance Tüm Kullanıcılarından Orta Düzey Doğrulama İstiyor!

Binance, yeni kullanıcılarından Orta Düzey Doğrulama talep ediyor.

Clock
Paylaş
Binance Tüm Kullanıcılarından Orta Düzey Doğrulama İstiyor!

Küresel kripto para borsası Binance, gelişen küresel uyumluluk standartlarını karşılamak için tüm yeni kullanıcılarından en azından Orta Düzey Doğrulama talep edeceğini açıkladı.

Binance biraz önce yaptığı açıklamada şu andan itibaren 19 Ekim 2021 tarihi Türkiye saati ile 03:00’a kadar aşamalı olarak bir doğrulama isteneceğini açıkladı.

Hemen (20 Ağustos 2021/10:00) geçerli olmak üzere tüm yeni kullanıcılar Binance ürünlerine, kripto para yatırma, para çekme ve alım satım işlemleri dahil olmak üzere tüm hizmet tekliflerine erişmek için en az Orta Düzey Doğrulamayı tamamlamalı.

Doğrulamayı Yapmayana Hizmet Yok!

Orta Düzey Doğrulama işlemini tamamlamamış olan mevcut kullanıcıların hesap izinleri, para çekme işlemleri, sipariş iptali, pozisyon kapatma gibi hizmetleri sınırlandırılarak “yalnızca para çekme” olarak değiştirilecek.

Yani Orta Düzey Doğrulama işlemini tamamlamayan kullanıcılar Binance üzerinde alım satım yapamayacak veyahut herhangi bir hizmet alamayacak. Kullanıcılar Orta Düzey Doğrulama işlemini tamamladıktan sonra Binance ürün ve hizmetlerini kullanmaya devam edebilecek. Mevcut kullanıcılar için daha fazla ayrıntının direkt olarak gönderileceği ve bilgilendirilecekleri bildirildi.

Bu uygulamanın Müşterinizi Tanıyın (KYC) ve Kara Para Aklamayı Önleme (AML) çalışmalarını desteklemeye yardımcı olmak için yürürlüğe girdiği belirtiliyor. Geçtiğimiz günlerde eski IRS çalışanını Kara Para Aklamayı Raporlama birimine getiren Binance, düzenlemeler ve uyumluluk konusunda ciddi adımlar atmaya devam ediyor.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar