Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67462
1.16%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3468.97
0.00%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $32.09
4.46%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $594.5
0.22%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Binance’in Türkiye kararı Türk kripto yatırımcılarını nasıl etkileyecek?

Clock
Paylaş
Binance’in Türkiye kararı Türk kripto yatırımcılarını nasıl etkileyecek?

Türkiye’nin kripto para düzenlemelerini yasalaştırmasının ardından kripto para borsası Binance, Türk kullanıcıları için önemli değişiklikler açıkladı. Binance bu düzenlemeleri memnuniyetle karşıladığını belirterek, Türk kullanıcılar için bazı hizmetlerinde değişiklikler yapacağını duyurdu.

728×90 muhabbit - Binance'in Türkiye kararı Türk kripto yatırımcılarını nasıl etkileyecek?300x250 muhabbit - Binance'in Türkiye kararı Türk kripto yatırımcılarını nasıl etkileyecek?

Binance Global’deki Yenilikler

Binance Türkiye’deki yeni düzenlemelere uyum sağlamak amacıyla bazı hizmetlerini değiştirdi. Binance Global (binance.com ve Binance uygulaması) üzerinden işlem yapmak isteyen Türk kullanıcılar artık Türkçe dil seçeneğini kullanamayacaklar. Kullanıcılar bu platformu İngilizce dil seçeneği ile kullanacak. Ayrıca Binance Global, Türkiye’deki doğrudan pazarlama faaliyetlerini de durduracak.

SPK ve Binance TR’nin Durumu

Binance TR Türkiye’de yerleşik bir şirket olarak faaliyetlerine kesintisiz devam edecek. Borsa yerel olarak Türk kripto yatırımcılarına hizmet vermeyi sürdürecek ve mevcut düzenlemelere tam uyum sağlayacak. Binance TR kullanıcılarının güvenliğini ve memnuniyetini öncelik olarak belirtti. Kullanıcı fonlarının güvende olduğunu ve yatırma/çekme işlemlerinin sorunsuz devam edeceğini vurguladı.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar