Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56790.72
3.17%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3236.75
1.47%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.17
-0.79%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $395.3
-1.57%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Binance Türkiye’den Büyüme Açıklaması Geldi!

Kripto para borsalarında zorlu süreçler devam ederken Binance’in Türkiye ayağı Binance TR 2022 yılını büyümeyle kapadığını açıkladı.

Clock
Paylaş
Binance Türkiye’den Büyüme Açıklaması Geldi!

Kripto para borsalarında zorlu süreçler devam ederken Binance’in Türkiye ayağı Binance TR 2022 yılını büyümeyle kapadığını açıkladı. Binance TR konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamalarda kullanıcı sayısı ve istihdam artışı oranlarına dikkat çekerek 2022 yılında artıya geçildiğinin altını çizdi.

Binance BannerBinance Banner

Kripto para sektörüne dair net veriler dünya genelinde kesin olarak bilinmese de ülkemizde kripto para sektörüne yoğun bir yönelim olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçek. Diğer bir yandan kripto para borsalarında hesap açmış kullanıcı sayısının 6 milyon civarında olduğu da tahmin ediliyor. Bazı uzmanlara göre Türkiye, kripto para kullanımında ilk 5’te görülse de bazı uzmanlar bu sıranın doğru olmadığını düşünüyor.

Her gün gelişen teknoloji ile beraber hayatımıza giren Web3, kripto para, blockchain ile birlikte birçok yeni kavramlara çok hızlı adapte olduk. Bunu fırsat olarak gören Binance Türkiye’de çalışmalarını hızlandırarak yatırımlarını arttırdı. Binance Türkiye konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamalarda, günlük işlem hacminin yaklaşık 250 milyon dolar civarında olduğunu da belirtti.

Binance Türkiye Genel Müdürü Mücahit Dönmez yaptığı açıklamalarda şunlara yer verdi:

“Türkiye pazarına yaptığımız yatırımları sürdüreceğiz. Bu kapsamda yeni projelerimizi destekleyici planlarımızı 2023 yılında gerçekleştireceğiz”

Binance Türkiye Genel Müdürü Mücahit Dönmez

Binance Türkiye’nin gelecek planlarından bahseden Dönmez, kullanıcı güvenliğine de dikkat çekerek şu açıklamalarda bulundu:

 “Her şeyden önce ‘Binance’ demek ‘kullanıcı güvenliği’ demek. Kullanıcılarımız yaptığımız işin tam merkezinde yer alıyor. Bu yüzden de onlar için en gelişmiş güvenlik kontrollerini, veri gizlilik protokol ve kontrollerini tüm Binance ekosisteminde ciddiyetle hayata geçiriyoruz”

Binance Türkiye Genel Müdürü Mücahit Dönmez

2022 yılında kullanıcı sayısını önemli oranda arttıran Binance Türkiye, yakalanan bu artış ivmesinin 2023’te devam edeceğini de belirtti.

Binance Türkiye Genel Müdürü Mücahit Dönmez, 2023 Yılında da Büyümenin Devam Edeceğini Söyledi!

Türkiye Kripto Para

Gelecek yatırımlarına da değinen Genel Müdür Mücahit Dönmez açıklamalarının devamında şu ifadelere de yer verdi:

“Binance Türkiye faaliyetlerine iki yıl önce başladı. Bu kadar kısa sürede önemli bir başarı grafiği elde ettik. Türkiye, blokzincir ekosistemi açısından çok büyük potansiyel barındırıyor. Ülkemiz, Binance içinde en önemli ülkeler arasında yer alıyor. İçinde bulunduğumuz hızlı dijitalleşme döneminde hayatımıza giren Web3, kripto ve blokzincir yeni kavramlar olmalarına rağmen Türkiye her teknolojik süreçte olduğu gibi bu kavramlara da hızla adapte oldu. Biz de Binance Türkiye olarak; ülkemizdeki kullanıcılarımız ile ilişkilerimizi ve kullanıcı potansiyelini daha da artırmak için heyecanlıyız. Web3 sürecinde paradigma değiştiren bir şirket olarak Türkiye’de de buna öncülük ettiğimiz için gurur duyuyoruz.” 

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa haberi için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar