Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60120.85
2.74%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3204.22
1.51%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.95
0.58%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $537.1
0.07%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Binance UK Ticaret Birliği CryptoUK’a Katıldı

Binance.UK, İngiltere’de dijital varlık sektörünü temsil eden ve kendi kendini düzenleyen ticaret birliği olan CryptoUK’a Yönetici Üye olarak katıldığını duyurdu.

Clock
Paylaş
Binance UK Ticaret Birliği CryptoUK’a Katıldı

Binance.UK,  İngiltere’de dijital varlık sektörünü temsil eden ve kendi kendini düzenleyen ticaret birliği olan CryptoUK‘a Yönetici Üye olarak katıldığını duyurdu.

728×90 muhabbit - Binance UK Ticaret Birliği CryptoUK'a Katıldı300x250 muhabbit - Binance UK Ticaret Birliği CryptoUK'a Katıldı

Binance.UK, kripto para satın almak ve satmak için basitleştirilmiş özellikler sunmanın yanı sıra, banka mevduatı, İngiliz Sterlini ve Euro cinsinden işlemleri sunmak üzere tasarlandı. Hem yeni kripto para kullanıcılarını hem de İngiltere’deki ve Avrupa’daki mevcut kullanıcıları hedefliyor.

Binance.UK, Coinbase, Coin Shares, CryptoCompare, eToro ve Ripple ile birlikte CryptoUK İcra Komitesinde yer alacak. Bu paydaşlar grubu, İngiltere’deki dijital varlıklar için düzenleyici bir çerçeve geliştirmek için hükûmet politika yapıcılarıyla birlikte çalışacak.

Binance İngiltere Direktörü Teana Baker-Taylor, “Binance.UK, İngiltere dijital varlık piyasalarına artan ilgi ve katılımı sağlamak için bir fiat-kripto ticaret platformu başlatıyor” dedi. Ayrıca, dijital varlık endüstrisinde küresel bir lider olarak, finansal hizmetler inovasyonuna sürekli odaklanmayı desteklemek ve teşvik etmek için Birleşik Krallık’ta sürdürülebilir politika geliştirmeyi teşvik eden tartışma ve eğitimi kolaylaştırmak için paydaşlarla birlikte çalışmaya kararlı olduklarından bahsetti.

Baker-Taylor, kendi kendini düzenleyen kurumlar, en iyi uygulamaları geliştirmede ve tüketici güvenini oluşturmada kilit bir rol oynarlar. CryptoUK gibi kurumlar, hem endüstriyi hem de tüketicileri desteklemede daha etkili olan ve bilinçli politikaların geliştirilmesini sağlayan politika yapıcılarla anlamlı tartışma ve eğitimi kolaylaştırmaya yardımcı oluyor.

CryptoUK Başkanı Ian Taylor, 2018’in başındaki lansmanlarından bu yana, CryptoUK endüstri katılımcıları, düzenleyiciler ve politika yapıcılar ile anlamlı ilişkiler kurulduğundan bahsetti. Binance.UK’nın İcra Komitelerine ve gerçekleştirecekleri girişimlerine önemli ve küresel uzmanlık getireceğini söyledi. Taylor, İngiltere’deki kripto varlık işletmeleri ve müşterileri için destekleyici bir düzenleyici çerçeve geliştirmeye yardımcı olmak üzere bir an önce Binance.UK ile çalışmayı beklediklerini de sözlerine ekledi.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar