Muhabbit

Binance.US Eski Intel Yöneticisini Bünyesine Kattı!

Binance.US yeni bir işe alım yaptı.

Pakistan

Pakistan Muhabbit

Binance.US bu hafta Intel’in eski uyum görevlisi Sidney Majalya’yı Risk Uzmanı olarak atadığını açıkladı.

Elde ettiğimiz bilgilere göre Majalya, ekim ayında CEO koltuğuna oturan Brian Shroder ile yakın temas halinde olacak. Bildiğiniz gibi Shroder, eski OCC başkanı Brian Brooks’un şirketi terk etmesinden sonra yönetimi devraldı.

Majalya, konu hakkında şu açıklamalarda bulundu:

Binance.US uyumluluk konusunda hassas bir kurum. Önceliğimiz, müşterilerimizin, yatırımcılarımızın ve düzenleyici kurumların güvenini kazanabilecek şekilde hareket etmektir.

Düzenleyici Baskının Eşiğinde!

Majalya’nın Binance.US’te görev alması, dünya çapında düzenleyici baskıyla uğraşan Binance’in bu konudaki elini güçlendirme arzusunun bir parçası. Bildiğiniz gibi Binance CEO’su Changpeng Zhao geçtiğimiz aylarda, “düzenleyici kurumlar ile ortaklaşa çalışmak istiyoruz.” şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Bununla beraber şirket, halka arz olmak isteyen bir firma olarak öne çıkıyor. Elde ettiğimiz bilgilere göre Binance.US 2 ila 3 yıl içinde halka açılmak istiyor. Düzenleyici kurumlar ile iyi anlaşmaya çalışan firma, uzun bir süredir işe alımlarını bu yönde şekillendirmeye başladı.

Ayrıca Binance.US, milyarlarca dolarlık bir değerleme ile dış sermayesini artırmaya çalışıyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version