Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66660
0.66%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3618
1.43%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.98
0.03%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $610
0.28%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Binance ve CEO’su Changpeng Zhao, CFTC’nin Açtığı Davanın Düşürülmesini Talep Etti!

Kripto para borsası Binance’ten beklenen hamle geldi. Binance CFTC’nin açtığı davanın düşürülmesini istedi.

Clock
Paylaş
Binance ve CEO’su Changpeng Zhao, CFTC’nin Açtığı Davanın Düşürülmesini Talep Etti!

Kripto para borsası Binance’ten beklenen hamle geldi. Binance ve CEO’su Changpeng Zhao, 27 Temmuz 2023 tarihinde Illinois mahkemesine verdiği dilekçeyle, CFTC tarafından açılan davanın reddini talep etti. Binance söz konusu dava dilekçesinde CFTC’yi düzenleyici yetkisini aşmakla suçladı.

728×90 muhabbit - Binance ve CEO'su Changpeng Zhao, CFTC'nin Açtığı Davanın Düşürülmesini Talep Etti!300x250 muhabbit - Binance ve CEO'su Changpeng Zhao, CFTC'nin Açtığı Davanın Düşürülmesini Talep Etti!

Binance başvurusunda borsanın ABD merkezli olmadığını CEO Zhao’nun da ABD’de ikamet etmediğini belirterek, CFTC’nin ABD dışında hizmet veren yabancı bireyleri ve şirketleri düzenlemeye çalıştığına, bunun yasal yetki sınırlarını aştığının altını çizdi. Binance ayrıca tarafına yapılan Ticaret Borsası Yasası’nı atlatma suçlamasının yasal gereksinimleri karşılamaması sebebiyle de davanın reddedilmesi gerektiğini belirtti. Binance gerekli bilgilerin CFTC’ye sağlandığını bu nedenle CFTC’den gizli yapılan bir faaliyet olmadığını da açıklamalrına ekledi.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar