Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66634.6
0.64%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3620.02
1.57%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.01
-0.56%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $610
0.39%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Binance’den Vergi Raporlama Aracı API’si Geliyor!

Binance kullanıcılarına kripto para faaliyetlerini kolayca izleme ve düzenleyici birimlerin gerekliliklerine uyumluluğunu takip etme olanağı veriyor.

Clock
Paylaş
Binance’den Vergi Raporlama Aracı API’si Geliyor!

Küresel kripto para borsası Binance, Vergi Raporlama Aracı API’sini duyurdu.

Bu yeni araç, Binance kullanıcılarına kripto para faaliyetlerini kolayca izleme ve düzenleyici birimlerin gerekliliklerine uyumluluğunu takip etme olanağı veriyor. Binance, blog yazısında yeni Vergi Raporlama Aracı API’sının 28 Temmuz 2021 tarihinde Türkiye saati ile 07:00’da piyasaya sürüldüğünü açıkladı.

Kullanıcılar Vergi Raporlama Aracına hem Binance’in internet sitesi üzerinden hem de mobil uygulaması üzerinden erişebilecek. Kullanıcılar “Hesap” sekmesinden “API Yönetimi” seçeneğini seçerek araca ulaşabilecek.

728×90 muhabbit - Binance'den Vergi Raporlama Aracı API'si Geliyor!300x250 muhabbit - Binance'den Vergi Raporlama Aracı API'si Geliyor!

Vergi Raporlama Aracı İle Neler Yapılabilir?

Kullanıcılar Binance’in yeni Vergi Raporlama Aracı ile neler yapabilir_

  • Binance üzerindeki salt okunur kullanıcı işlem geçmişi, kazançları ve kayıpları üçüncü taraf vergilendirme araçlarına aktarılabilir.
  • API içe aktarma işlevi ile işlem geçmişi ve 1’den fazla mali yılın kayıtları dinamik olarak çekilerek dosyalanabilir.
  • Dosyalanan veriler Vergi Raporlama Aracı aracılığıyla üçüncü taraf vergilendirme birimlerinin araçlarına entegre edilerek yerel vergi yükümlülüklerine ilişkin gerçek zamanlı bir izlem elde edilebilir.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar