Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64710.12
-3.65%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3409.61
-4.44%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.94
-11.04%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $580.6
-4.69%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Binance’in Trust Wallet’ı 5 Milyon Kullanıcıya Ulaştı!

Clock
Paylaş
Binance’in Trust Wallet’ı 5 Milyon Kullanıcıya Ulaştı!

Kripto devi Binance, iki yıl önce bu zamanlarda Trust Wallet’ı satın almıştı. Bu kısa sürede, hizmet 5 milyon kullanıcıya erişmeyi başardı. Ve şimdi hizmet, gelişen DeFi sektörüne ayak uyduracak şekilde genişliyor.

728×90 muhabbit - Binance'in Trust Wallet'ı 5 Milyon Kullanıcıya Ulaştı!300x250 muhabbit - Binance'in Trust Wallet'ı 5 Milyon Kullanıcıya Ulaştı!

5 milyon kullanıcı kilometre taşına ek olarak Trust Wallet, bu hızlıca kazanılmış kullanıcı tabanının %10’unun çok çeşitli DApps ve DeFi platformlarından erişim sağladıklarını iddia ediyor. Kripto yatırımcıları likidite fırsatları aradıkça, agresif bir şekilde sektöre yayılmakta.

DeFi’ye Giriş

Hızla genişleyen DeFi ekosistemine ayak uydurmak için Trust Wallet, Kyber gibi token takas platformlarının yanı sıra kendi merkezi olmayan borsası BinanceDEX’i entegre etmiş durumda.

Cüzdanın Android sürümü, DeFi dünyasına tam erişim sağlamaya yarayan, yerleşik bir dapp tarayıcısına ve yakın zamanda popülerleşen, Compound ve Aave gibi bir dizi DeFi tokenine erişim sağlayabiliyor. Ayrıca uygulama, QR kodlarını tarayarak uçtan uca şifreleme kullanarak DApp’leri mobil cüzdanlara bağlayan Wallet Connect isimli bir protokol kullanıyor.

Trust Wallet’ın kurucusu Viktor Radchenko, likiditeyi arttırmak ve likidite havuzu oluşturmak va ayrıca borç verme protokollerine erişim sağlamak için hem Trust Wallet iOS hem de Android uygulamalarına bir dizi DeFi protokolü entegre etmeyi planladığını söyledi. Protokollerin yerel olarak entegre edilmesinin onu kullanıcılar için daha güvenli ve sezgisel hale getireceğini de sözlerine ekledi.

Olayı Basitleştirmek

DeFi sektörünün bu denli popülerleşmesi konusunda konuşan Radchenko, “DeFi şu anda kesinlikle ciddi anlamda bir patlama yaşıyor.” dedi. Ayrıca Radchenko, Geliştiricilere daha fazla finansal uygulama geliştirmeleri için daha fazla erişim sağlayan yeni protokollerin geliştirilmesinde ilerlemeleri kendi gözlerinizle görebilirsiniz dedi. Bu aynı zamanda, merkezi olmayan protokollerin topluluk uyumlu protokoller oluşturmak için bir yönetişim süreci oluşturması için iyi bir zamandır.

Radchenko, kullanıcı tabanını artırmakla alakalı bir şekilde, durumu “basit tutmanın” anahtar bir olay olduğunu ekledi. Önümüzdeki birkaç yıl boyunca kripto kullanıcıları için vakaların çoğunu karşılayan DApp işlevselliğinin de eklenmesinin bir öncelik olduğunu belirtti.

Ünlü kripto para borsası, sektörde ciddi yatırımlar yaparak elini güçlendirmeye devam ediyor. Bakalım gelecekte Binance, bu sektöre ne gibi yenilikler getirecek.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar