Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67049.99
0.41%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3464.69
-0.77%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.56
8.01%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $593.4
-0.15%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Binance’in Üst Düzey Yöneticisi İstifa Etti! Binance CEO’su CZ’den Açıklama Geldi!

Kripto para borsası Binance cephesinde hareketlilik devam ediyor. Bu kez ise Binance’in Baş Strateji Sorumlusu Patrick Hillmann, şirketten ayrıldığını açıkladı.

Clock
Paylaş
Binance’in Üst Düzey Yöneticisi İstifa Etti! Binance CEO’su CZ’den Açıklama Geldi!

Kripto para borsası Binance cephesinde hareketlilik devam ediyor. Bu kez ise Binance’in Baş Strateji Sorumlusu Patrick Hillmann, şirketten ayrıldığını açıkladı. Patrick Hillmann Twitter üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadelerde bulundu:

“Binance’ten ayrıldığım doğru ama bunu iyi şartlarda yapıyorum.Binance borsasına saygı duymaya ve onu desteklemeye devam ediyorum ve onun liderliğinde inanılmaz bir çalışma fırsatı yakaladığım için ona minnettarım. İki yıldır buradayım ve benim için bir sonraki mücadeleye geçme zamanı geldi. Bu şirketi, Luna’dan 3AC’ye ve FTX’e kadar bir ömür boyu süren sektör krizleri ve düzenleyici zorluklardan geçirdim. Tüm bu zorluklara rağmen, şirket büyümeye ve gelişmeye devam etti.”

Binance’in Baş Strateji Sorumlusu Patrick Hillmann

Hillman açıklamalarının devamında ikinci çocuğunu beklediğini ve bu yüzden de kenera çekilme vaktinin geldiğini belirtti.

İstifa sonrası Binance CEO’sundan Cevap Geldi!

Binance CEO’su CZ üst düzey yöneticilerin ayrılışlarını FUD olarak nitelendirerek, Twitter üzerinde açıklamalarda bulundu:

“Büyümemize katkı sağlayan tüm eski ekip arkadaşlarımıza teşekkür eder, başarılar dileriz. Ayrıca yeni ekip üyelerimizi de tebrik ediyoruz. Hepsi gerçekten yüksek kaliteli.”

Binance CEO’su CZ

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar