Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61428.49
-2.16%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3367.13
-3.02%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $41.9
0.70%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $403.7
-2.84%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Binance’te WOO Stake Etkinliği Başladı!

Binance bugün WOO yatırımcıları için bir etkinlik düzenlediğini duyurdu. WOO stake edenler için önemli getiri imkanları bulunuyor.

Clock
Paylaş
Binance’te WOO Stake Etkinliği Başladı!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance bugün (09.03.2022), WOO Network yatırımcılarına özel bir duyuru gerçekleştirdi. WOO token sahipleri bugün itibarıyla, Binance üzerinde WOO tokenlarını stake ederek önemli getiriler elde edebilecekler.

Binance BannerBinance Banner

Etkinlik 3 ayrı aktiviteden oluşuyor ve yatırımcılar diledikleri seçenekleri değerlendirebiliyorlar. Şimdi bunlardan bahsedelim.

İlginizi çekebilir: WOO Network Nedir?

Aktivite 1: Deposit and Stake (Yatır ve Stake et)

WOO tokenlarını Binance’e yatırıp 10, 30, 60 veya 90 günlüğüne stake eden yatırımcılar yüzde 49.80’lere varan önemli yıllık getiriler elde edebilecekler.

 • Kilitli staking formatı: İlk gelen alır modeli
 • Faiz hesaplama periyodu: Kilitli stake yapıldığı gün saat 00:00 (UTC) itibarıyla stake süreci ve faiz oranları işlemeye başlayacaktır.
 • Faiz ödeme zamanı: Faizler günlük olarak hesaplara yansıyacaktır.
woo network

Yukarıda verilen tabloda staking koşulları yer alıyor. 10 günlük kilitli stake işleminde bir kullanıcı maksimum 50 WOO stake edebilecek. Yıllık getiri oranı ise yüzde 49.80 olacak. 30 günlük kilitli stake işleminde ise kullanıcılar maksimum 1.000 adet WOO stake edebilecekler. Getiri oranı ise yıllık yüzde 6.95 olacak. 60 günlük ve 90 günlük periyodlarda ise maksimum stake limitleri 500 ve 100 adet WOO. Getiri oranları ise yüzde 8.59 ile 16.95.

Önemli notlar:

 • Kullanıcılar Wallets – Earn – Locked Staking – Locked yolunu izleyerek kilitli staking varlıklarını görüntüleyebilirler.
 • Yıllık getiri oranları günlük olarak hesaplanır ve kullanıcıların görüntüleme sayfasına düşer.
 • Kilitli stake edilmiş tokenların kilitlerinin açılma süresi 1 gündür.
 • Kilitli staking hakkında sıkça sorulan sorulara buradan bakabilirsiniz.
 • Erken geri ödeme taleplerinde, faiz geliri ana paradan düşülerek ana para spot hesabına aktarılır. Sistemin yoğunluğuna göre bu işlem 48 ila 72 saat arasında sürebilir.

Aktivite 2: Buy and Stake (Satın al ve Stake et)

1 hafta sürecek bu aktivitenin başlangıç tarihi 09.03.2022 ve bitiş tarihi 16.03.2022 olacak. Binance üzerinden WOO token satın alıp stake edenler 40 bin adet WOO token ödülünü aralarında paylaşacaklar.

Aktivite süreci içerisinde satın aldığı WOO token miktarı, sattığı WOO token miktarından en az 2 bin adet WOO kadar fazla olanlar ve 30, 60 veya 90 günlüğüne kilitli staking yapanlar ödüllere erişim hakkına sahip olacaklar.

Kuralları yerine getiren 500 kullanıcı 80’er adet WOO token kazanacak. Şanslı kullanıcıların seçimi için ise Binance’in belirlediği kurallar yerine getirilecek. Binance’in kazananları seçme yöntemine dair detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Aktivite 3: Kilitli Staking’in İlk Kullanımı

Bu aktivitenin süresi de 1 hafta sürecek ve 09.03.2022 tarihinde başlayarak 16.03.2022 tarihinde sona erecek. Binance kilitli staking uygulamasını ilk kez kullanan ve WOO kilitli staking ürünlerine abone olan ilk 1.000 kullanıcı, aralarında 35 bin adet WOO tokenı paylaşacaklar.

woo network

Kilitli staking’i kullanan ilk 100 kullanıcı, kişi başı 100 adet WOO kazanacak. 101. ve 200. aralığındaki kullanıcılar, kişi başı 80 adet WOO token kazanacak. Yukarıdaki listede 1000. kullanıcıya kadar yapılacak ödül dağıtımlarını görebilirsiniz.

Daha fazla WOO Network haberi için buraya bakabilirsiniz.

Kurallar ve Koşullar

 • 2. ve 3. aktivite kazananlarının Binance cüzdanlarına ödüller, aktiviteler sonlandıktan sonra 2 hafta içerisinde yatırılacak. Kullanıcılar ödüllerini Account – Wallet – Distribution yolunu izleyerek görebilirler.
 • 10 günlük kilitli staking özelliği 2. aktivite için geçerli değildir.
 • Binance tüm hakları kendisinde bulundurduğunu ve gerektiği zaman iptal seçeneğini kullanacağını bildiriyor. Ayrıca Binance, kullanıcıların yaşayacağı market fiyatı değişkenliğinden kaynaklanan kayıplardan sorumlu olmadığını da ifade ediyor.

Bu içerik sponsorludur.

Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar