Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67584
-2.98%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3805.25
1.79%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.68
-5.47%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $592.2
-3.27%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Binance’ten COVER İle İlgili Açıklama! Kayıplar Telafi Edilecek!

Bu sabah yayınlanan çözüm planı ile birlikte Binance, zarar gören kullanıcılarının fonlarını telafi etme kararı aldığını duyurdu.

Clock
Paylaş
Binance’ten COVER İle İlgili Açıklama! Kayıplar Telafi Edilecek!

Kripto para borsası Binance, yaşanan Cover Protocol hadisesi sonrası önemli bir açıklama yaptı.

728×90 muhabbit - Binance'ten COVER İle İlgili Açıklama! Kayıplar Telafi Edilecek!300x250 muhabbit - Binance'ten COVER İle İlgili Açıklama! Kayıplar Telafi Edilecek!

Bu sabah yayınlanan çözüm planı ile birlikte Binance, zarar gören kullanıcılarının fonlarını telafi etme kararı aldığını duyurdu.

Yaşanan saldırı sonrası olması gerekenden fazla COVER tokeni oluşması ile birlikte birçok Binance kullanıcısının zarara uğradığını belirten ekip, süreç içerisinde Cover ekibi ile yakın temas içinde olduğunun altını çizdi. Telafi için Cover ekibi ile görüştüğünü belirten Binance, ortaya konan çözümün yeterli olmaması sebebiyle kendisinin adım atacağını açıklamış bulunuyor.

“Safe Fund” kapsamında Binance toplamda 10,105,505 $ değerinde bir telafi paketi oluşturduğunu açıkladı. 8,171,634 $’ı BUSD ve 2,581,16 ETH olmak üzere toplamda 10,107,505 $’lık bir fon ile telafi süreci başlatılacak.

İşlemin bir miktar zaman alacağını belirten CZ, kullanıcılara gösterdikleri sabırdan dolayı teşekkür etti.

Olayın gerçekleştiği 111.541.218’inci blokta kullanıcıların durumuna göre atılacak adımları detaylı bir şekilde açıklayan ekip, Cover New tokeninin ekip tarafından dağıtılmasının ardından telafi planını devreye sokacaklarını açıkladı.

Cover tarafında yaşanan hadise sırasında cüzdanınızda COVER bulunuyor muydu ya da süreç içerisinde COVER alım satım işlemi gerçekleştirdiniz mi?

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar