Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $70199.99
-1.30%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3787.39
3.34%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $41.02
2.88%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $618.8
3.53%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

BingX, 5. Kuruluş Yıl Dönümünü Ödüllerle Kutluyor

BingX, 5. yıl dönümünü toplam 10 milyon USDT’lik ödül havuzuyla ve bir ay sürecek olan bir kutlama ile “Kullanıcıya Minnettarlık Ayı” olarak duyurdu.

Clock
Paylaş
BingX, 5. Kuruluş Yıl Dönümünü Ödüllerle Kutluyor

BingX, 5. yıl dönümünü toplam 10 milyon USDT’lik ödül havuzuyla ve bir ay sürecek olan bir kutlama ile Kullanıcıya Minnettarlık Ayı olarak duyurdu.

728×90 muhabbit - BingX, 5. Kuruluş Yıl Dönümünü Ödüllerle Kutluyor300x250 muhabbit - BingX, 5. Kuruluş Yıl Dönümünü Ödüllerle Kutluyor

Kriptoda “Copy Trade” hizmeti sağlayan ilk merkezi borsa BingX oldu ve tüm kullanıcıların öğrenip kazanabileceği bir sosyal ticaret ekosistemi haline geldi.

BingX’ten 5 Milyon USDT, BingX NFT, 200 BTC ve ETH

BingX, Kullanıcıya Minnettarlık Ayı boyunca, kullanıcılarına sırasıyla Vadeli İşlem, Copy Trade ve Spot alım satım işlemlerinde birçok online kampanya sunacak. Ödüller arasında; 5 milyon USDT, BingX NFT, 200 BTC ve ETH’den oluşan toplam ödül havuzu ile Bireysel/Grup işlem yarışmaları, hediyeler, sınırlı süreli promosyonlar ve daha fazlası olacak. BingX, tüm bu ödülleri, “Sanal Altın Para Toplama” gibi oyunlarla kullanıcılarına verecek. Ayrıca, kullanıcılarına “Kripto Para Alım Satım İşlemi, Yatırım ve Blokzincir Teknolojisi” gibi konular hakkında pekiştirici web seminerleri ve eğitim atölyeleri düzenleyecek.

Online kampanyalara ek olarak BingX temsilcileri, dünya çapında çevrim dışı etkinliklere ev sahipliği yapacak. İspanya, Rusya, Türkiye, Vietnam, Meksika ve Arjantin gibi ülkelerde kripto para meraklılarıyla buluşacak.

“BingX, başlangıcından bu yana çok yol kat etti. Başarımızı tutkulu ve özverili kullanıcılarımıza borçluyuz. Kripto para ticaretinde yenilikler gerçekleştirmemize, büyümemize ve geleceğini şekillendirmemize izin veren onların desteğidir. Yolculuğumuz boyunca sarsılmaz destekleri için sonsuz minnettarız.

5. yıl dönümümüz bizim için önemli bir dönüm noktası. Unutulmaz bir deneyim oluşturarak, bunu değerli topluluğumuzla paylaşarak ve kullanıcılarımıza gerçekten minnettarlığımızı hissettirerek kutlamak istiyoruz.

BingX Halkla İlişkiler ve İletişim Direktörü Elvisco Carrington

Elvisco ek olarak: “Bu beşinci yıl dönümünü kutlarken, aslında sizin ve bizim birlikte başardıklarımızı kutluyoruz. “Bir Sonraki Milyar Kripto Kullanıcısı için ağ geçidi olma” vizyonumuzu gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Sizinle birlikte her zaman olumlu gelişmeler sağlayabiliriz. Bu heyecan verici yolculukta bizlere eşlik edeceğiniz önümüzdeki beş yılı sabırsızlıkla bekliyoruz.” dedi.

BingX Hakkında

BingX, bünyesinde 500’den fazla kripto varlığı bulunduran kripto para sosyal ticaret borsasıdır. 2018 yılında kurulan borsa, 3 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip. Dünya genelinde ise 100’den fazla ülkeye; spot, türev ürünler ve copy trade hizmetleri sunmakta.

Ayrıca Kanada, ABD, Litvanya ve Avustralya’da düzenleyici lisanslar kazanan BingX, yakın zamanda varlık ve ticaret güvenliği için CertiK tarafından en iyi notu aldı. BingX; kullanıcılarını güvenli, basit ve şeffaf hizmet politikasıyla uzman trader’larla buluşturmakta.

BingX’i ziyaret edin: https://www.bingx.com/tr-tr/
BingX topluluğuna katılın ve en son tekliflerden haberdar olun – Telegram: https://t.me/BingXOfficial, Twitter: https://twitter.com/BingXOfficial

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar