Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66104.01
0.25%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3391.81
-1.42%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.98
-3.24%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $581.1
-0.29%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

BingX, Chelsea ile İş Birliğini Antrenman Giyim Ortağı Olarak Genişletiyor

Clock
Paylaş
BingX, Chelsea ile İş Birliğini Antrenman Giyim Ortağı Olarak Genişletiyor

BingX Chelsea ile olan iş birliğinde önemli bir adım attı. 2024/25 Premier Lig sezonundan itibaren BingX, Chelsea’nin erkek takımının Kol Sponsorluğu’ndan resmi antrenman giyim ortaklığına geçiş yapacak.

Chelsea ile BingX İş Birliği: Antrenman Giyim Sponsorluğunda Yeni Bir Dönem

BingX‘in logosu artık antrenman giysilerinin önünde belirgin bir şekilde yer alacak. Erkek takımı oyuncuları ve antrenörleri, bu giysileri tüm antrenman seanslarında giyecekler

728×90 muhabbit - BingX, Chelsea ile İş Birliğini Antrenman Giyim Ortağı Olarak Genişletiyor300x250 muhabbit - BingX, Chelsea ile İş Birliğini Antrenman Giyim Ortağı Olarak Genişletiyor

BingX, önümüzdeki sezon için erkek takımı antrenman kitlerinin ön göğüs sponsoru olacak. Bu değişiklikle küresel spor topluluğunda varlığını önemli ölçüde artırmayı hedefliyor.

BingX’in Baş Ürün Sorumlusu Vivien Lin, gelişen ortaklık için şunları söyledi:

“Chelsea’nin Erkek Takımı’nın Resmi Antrenman Giyim Ortağı olarak iş birliğimizi bir üst seviyeye taşımaktan heyecan duyuyoruz. Bu ortaklık mükemmeliyet ve yenilik arayışımızın bir göstergesi. Kullanıcılarımıza ve hayranlarımıza benzersiz deneyimler ve fırsatlar sunmayı sabırsızlıkla bekliyoruz, böylece daha akıllı ve cesur bir gelecek inşa edebiliriz.”

BingX’in Baş Ürün Sorumlusu Vivien Lin
Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar