Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66552.2
3.91%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3485.19
2.41%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.11
4.27%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $590.4
3.22%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BingX, Devconnect İstanbul’da Ethereum 2030’a Ev Sahipliği Yapıyor!

Kripto para borsası BingX, yatırım kolu Bing Ventures iş birliğiyle “Ethereum 2030: Yarının Yeniliklerini Ortaya Çıkarmak” adlı etkinliğine ev sahipliği yapacak

Clock
Paylaş
BingX, Devconnect İstanbul’da Ethereum 2030’a Ev Sahipliği Yapıyor!

Kripto para borsası BingX, yatırım kolu Bing Ventures iş birliğiyle “Ethereum 2030: Yarının Yeniliklerini Ortaya Çıkarmak” adlı etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Devconnect 2023 kapsamında 15 Kasım 2023 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek olan bu etkinlik, Türkiye ve MENA bölgesinde teknolojik ve yenilik çağı için girişimcilere ilham vermeyi hedefliyor.

728×90 muhabbit - BingX, Devconnect İstanbul'da Ethereum 2030'a Ev Sahipliği Yapıyor!300x250 muhabbit - BingX, Devconnect İstanbul'da Ethereum 2030'a Ev Sahipliği Yapıyor!

Etkinlikte BingX’in Türkiye Ülke Lideri Atilla Tataroğlu açılış konuşmasını yapmasının ardından BingX Türkiye Marka Elçisi Arif Kalem, “Girişimcilik ve Türkiye’nin Kripto Dünyası” başlıklı panelde blok zincir ve kripto para etrafındaki iletişim ve pazarlama konularında tecrübelerini katılımcılarla paylaşacak.

Bu özel etkinlik, Bankless Ventures, Figment Capital, Gitcoin, OneKey, Cedro Finance, Aspecta, Alchemy Pay, CryptoFemale ve Altcointurk gibi etkinlik ortaklarının yanı sıra Muhabbit, Cointelegraph, Koinbülteni, BeinCrypto, Voice of Crypto, Bitcoin Insider, Unlock Blockchain, PANews ve Coinpedia gibi medya ortakları tarafından da desteklenmektedir.

BingX Marka Sorumlusu Megan Nyvold ise konuyla ilişkili olarak şu açıklamalarda bulundu:

“Ethereum, sürekli değişen dijital ortama uyum sağlamak için sürekli gelişen blok zinciri endüstrisinde itici bir güç olmuştur. Ethereum topluluğunun yarının zorluklarına ve fırsatlarına hazırlıklı olmasını sağlamak için bu etkinlik diyaloğu ve yaratıcılığı teşvik etmeyi amaçlıyor. Ethereum 2030 aynı zamanda Ethereum’un geleceğimiz için taşıdığı potansiyelin bir kutlamasıdır. BingX ve Bing Ventures, yeni nesil blok zinciri liderlerine ilham verme ve onları yetiştirme konusunda önemli bir rol oynamaktan gurur duyuyor.”

BingX Marka Sorumlusu Megan Nyvol

Etkinlik Hakkında Tüm Detaylar İçin: Ethereum 2030: Yarının Yeniliklerini Ortaya Çıkarmak

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar