Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66158.2
2.18%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3241.41
5.05%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.12
6.27%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $573.5
1.40%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Bir Başka ABD Borsası daha XRP İşlemlerini Durdurdu!

XRP için süreç zorlu geçiyor!

Clock
Paylaş
Bir Başka ABD Borsası daha XRP İşlemlerini Durdurdu!

Amerika Birleşik Devletleri merkezli başka bir borsa olan PayBito, SEC ile davalık durumdaki Ripple firmasının tokeni olan XRP ticaretini durdurduğunu açıkladı.

Son 24 saat içinde 1.1 milyar dolarlık işlem gerçekleştiren PayBito, 18 Şubat tarihindeki duyurusuna göre, tüm XRP alım satım işlemlerini askıya alacak.

728×90 muhabbit - Bir Başka ABD Borsası daha XRP İşlemlerini Durdurdu!300x250 muhabbit - Bir Başka ABD Borsası daha XRP İşlemlerini Durdurdu!

PayBito genel müdürü Raj Chowdhury, alım satımın askıya alınmasının, kullanıcıların varlıklarını etkilemeyeceğini ve borsada tutulan tokenlerin platformun dışına aktarılabileceğini de belirtti.

XRP ticaretini durdurmamız, kullanıcılarımızı güvenlik ve uyumluluk gibi faktörlere erişimini kesinlikle etkilemeyecek. Bu durumda kullanıcılarımız, varlıklarını istedikleri platforma aktarabilecek.

PayBito, SEC ve Ripple Labs arasında devam eden yasal anlaşmazlığı yakından takip etmeye devam edeceğini ve davanın sonucuna bağlı olarak XRP ticaretini yeniden başlatabileceğini öne sürdü.

Aralık 2020’de SEC, XRP satışının menkul kıymetler yasalarını ihlal ettiğini iddia ederek, Ripple aleyhine dava açtı. Ripple Labs iddiaları reddetti ve SEC’den XRP’nin neden bir menkul kıymet olarak nitelendirildiğini açıklamalarını istedi.

Dava devam ederken PayBito, XRP’den uzak durmayı tercih eden büyük borsalar listesine adını yazdırıyor. Binance.US, eToro, Coinbase, Bittrex ve OKCoin gibi büyük borsalar, XRP ticaretini durdurdu veya kripto parayı tamamen platformlarından sildi.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar