Muhabbit

Bir Blockchain Oyunu Daha NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Blockchain tabanlı bir oyun daha yeni NFT koleksiyonunu duyurdu.

Imperium-Empires-Muhabbit

Imperium-Empires-Muhabbit

Blockchain tabanlı bir oyun daha yeni NFT koleksiyonunu duyurdu.

Blockchain teknolojisi gelişmeye devam ettikçe farklı sektörlerle de etkileşimleri tüm hızıyla artmaya devam ediyor. Blockchain tabanlı oyunlar da bu multidisipliner etkileşim örneklerinden belki de en ses getirenlerden biri olmakta.

GameFi ve ardından metaverse kavramlarının da hayatımıza sadece fikir olarak kalmayarak somut bir şekilde giriş yapmasıyla Blockchain tabanlı oyun sektörü oldukça büyük bir gelişim yaşadı.

Kendini “dünyanın ilk AAA GameFi 2.0 Space Metaverse’ü” olarak tanımlayan Imperium Empires, yeni NFT koleksiyonunu duyurdu. Genesis NFT koleksiyonu satışlarının iki partiden oluşacağını açıklayan Imperium Empires, ilk partinin bu hafta (2022 6. hafta) başlayacağını ekledi. İkinci partinin satışları ise yakın zamanda duyurulacak.

Genesis NFT Koleksiyonu İçeriği

Imperium Empires’ın Genesis NFT koleksiyonunda 4 uzay gemisi yer alıyor. Uzay gemisi NFT’leri mintlendikten hemen sonra, ikincil piyasada satılamamakta. NFT’ler, Genesis NFT satışı sırasında henüz piyasaya sürülmemiş olan resmî NFT pazar yerinde alınıp satılabiliyor.

Galaxy Scootie

Toplamda 15 bin adet olan Galaxy Scootie uzay gemisinin fiyatı 625 IME (Imperium Empires) olmakta. Galaxy Scootie’nin temel gücü 300 olarak belirlenmiş.

Imperium Empires, Galaxy Scootie

Augear

Toplamda 1.200 adet olan Augear uzay gemisinin fiyatı 9 bin 975 IME (Imperium Empires) olmakta. Augear’in temel gücü 500 olarak belirlenmiş.

Imperium Empires, Augear

Strekzans

Toplamda 500 adet olan Strekzans uzay gemisinin fiyatı 30 bin IME (Imperium Empires) olmakta. Strekzans’ın temel gücü 700 olarak belirlenmiş.

Imperium Empires, Strekzans

Aurostar

Toplamda sadece 150 adet olan Aurostar uzay gemisinin fiyatı 92 bin IME (Imperium Empires) olmakta. Aurostar’ın temel gücü 1800 olarak belirlenmiş.

Imperium Empires, Aurostar

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version