Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66562.01
3.89%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3489.18
2.51%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.15
4.76%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $592.1
3.68%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Birleşik Krallık, Kripto Paraların Kumar Olarak Değerlendirilmesi Teklifini Reddetti!

Birleşik Krallık kripto paraların kumar olarak değerlendirmesi teklifini reddetti.

Clock
Paylaş
Birleşik Krallık, Kripto Paraların Kumar Olarak Değerlendirilmesi Teklifini Reddetti!

Birleşik Krallık kripto paraların kumar olarak değerlendirmesi teklifini reddetti. Bildiğiniz üzere mayıs ayında İngiliz Parlamentosunun Hazine Komitesi, ülkedeki kripto para piyasasının kumara benzer şekilde düzenlenmesi için çağrıda bulunmuştu. Söz konusu bu çağrıya ise cevap geldi.

728×90 muhabbit - Birleşik Krallık, Kripto Paraların Kumar Olarak Değerlendirilmesi Teklifini Reddetti!300x250 muhabbit - Birleşik Krallık, Kripto Paraların Kumar Olarak Değerlendirilmesi Teklifini Reddetti!
kripto paralar 1200x600 - Birleşik Krallık, Kripto Paraların Kumar Olarak Değerlendirilmesi Teklifini Reddetti!

Birleşik Krallık Mali Hizmetler Bakanı Andrew Griffithi kripto paraların kumar olarak değerlendirme teklifini reddetti. Andrew Griffith konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamada, kripto para ticaretinin ve yatırımının bir finansal hizmet yerine kumar olarak değerlendirilmesine karşı olduğunu, bu durumun kripto paralardan kaynaklı riskleri azaltmayacağını belirtti. Ayrıca söz konusu bu yaklaşımının uluslararası standartlar ile AB gibi büyük yargı bölgeleriyle uyumsuzluk riski oluşturacağını söyledi.

Birleşik Krallık hükümeti, kripto para piyasasını düzenlemek için hali hazırda zaten çalıştıklarını ve önerilen bir düzenleyici mevzuatın parlamentoya sunulduğunu dile getirdi.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar