Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66627.99
4.48%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3495.56
2.44%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.2
4.37%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $589.5
3.48%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Bitci.com İskoç Futbol Kulübüne Sponsor Oldu!

Türk kripto borsası, Rangers ile sponsorluk anlaşması imzaladı!

Clock
Paylaş
Bitci.com İskoç Futbol Kulübüne Sponsor Oldu!

Kripto para birimleri ve reklam konsepti giderek normalleşiyor. Son olarak Avrupa’nın köklü kulübü Rangers, Bitci.com ile bir sponsorluk anlaşması imzaladı!

115 galibiyet sayısı ile Avrupa’nın şampiyonalarda en çok kazanan kulubü Rangers FC, Türk kripto para borsası Bitci Teknoloji ile bir sponsorluk anlaşması imzaladı.

728×90 muhabbit - Bitci.com İskoç Futbol Kulübüne Sponsor Oldu!300x250 muhabbit - Bitci.com İskoç Futbol Kulübüne Sponsor Oldu!

2022-2023 sezonunun sonuna kadar sürecek bu ortaklıkta, Bitci.com, kulübün bir taraftar tokenini de piyasaya sürecek.

Kulübün resmi açıklaması ise şu şekilde oldu:

RangersFC, @bitcicom markası ile 2022/23 sezonunun sonuna kadar bir sponsorluk anlaşması imzaladığını duyurmaktan mutluluk duyuyor.

1872 senesinde kurulan Rangers, Avrupa’nın en eski ve en başarılı futbol kulüplerinden biridir. Kulüp az bilinen İskoç Premiership’te oynamasına rağmen, Rangers her hafta 50.000 kişiye ev sahipliği yapıyor.

Bitci Teknoloji kurucusu Çağdaş Çağlar, kripto para birimi ile spor endüstrisi arasındaki birleşik ilişkinin uzun vadede her iki taraf içinde faydalı olabileceğini söyledi.

Blockchain teknolojisinin yakın gelecekte spor endüstrisinin çok önemli bir parçası olacağına inanıyoruz. Bu trendin önemini görebilen spor kulüpleri, gelecekte çok büyük bir avantaj elde edecekler.

Türk borsalarının spor konusundaki sponsorluk anlaşmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda BTCTurk.com, Milli Takımlar ile ana sponsorluk anlaşması imzaladığını duyurmuştu.

Bitci.com’u bu anlaşma dolayısı ile tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar