Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59542.02
2.97%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3174.96
1.77%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.93
0.08%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $534.1
0.07%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Bitcoin Düşüş Beklenti Seviyem Nedir? 100 X Beklediğim Coin’ler Hangileri?

Kripto para piyasası analisti Doodle, muhabbit.com okuyucuları için gündeme dair son gelişmeleri yazdı.

Clock
Paylaş
Bitcoin Düşüş Beklenti Seviyem Nedir? 100 X Beklediğim Coin’ler Hangileri?

Ladies And Centilmenler, aksiyon dolu bir haftayı geride bıraktık. Tam her şey bitiyor dediğimiz noktada BTC yukarı yönlü hareket etmeye başladı. Acaba gider miyiz dediğimiz noktadan da bugün hızlıca geri çekildik. 6 ay boyunca bu hisler devam edecek merak etmeyin. Acaba uçacak mıyız, acaba batacak mıyız?

728×90 muhabbit - Bitcoin Düşüş Beklenti Seviyem Nedir? 100 X Beklediğim Coin'ler Hangileri?300x250 muhabbit - Bitcoin Düşüş Beklenti Seviyem Nedir? 100 X Beklediğim Coin'ler Hangileri?


Bana göre bu senaryonun sonu 13800 dolar. O seviyeye kadar her çıkışı short fırsatı olarak değerlendireceğim. 13800 doları görmeden görebileceğimiz maksimum seviyenin 41200 dolar seviyeleri olacağını düşünüyorum. Temiz bir çıkış istiyorsak 13k-15k arasına dolu dolu bir mum bırakmamız gerekecek diye düşünüyorum. Bu bizi Boğa’ya pırıl pırıl bir kafa ile taşıyacaktır.


Sepetimde Hangi Coin’ler Var


Bugün sizlere sepetimdeki altcoin’leri açıklayacağım.

  • -ARB
  • -OP
  • -SEİ
  • -SUİ
  • -GAL
  • -APE
  • -MAGİC
  • -NEAR
  • -AVAX
  • -MAGİC


Bu coin’lerin durumunu inceleyerek, 2 parça daha alım yaparak ekleme yapacağım. Yüksek ihtimal o anki değerleri uygun olursa 1 parça 19800-23700 arasında yapacağım. Diğer parçayı 15k-17k arasında yapacağım.


Bu coin’lere ek hacimli altcoin diyebileceğimiz 20 altcoin daha ekleyeceğim. Yani sepetimde minimum 30 coin olacak. Belki güzel bir fırsat gelirse bunu 50 coine çıkarabilirim. Ama boğada bu 50 coinden sadece 30 tanesini elimde tutacağım. Bunu da boğa başlayana kadar ki coin hacimlerine ve hodl cüzdanlarına göre planlayacağım.


100 X Beklediğim Coin’ler


Umut tacirliği diye sıfatlandırdığım üzücü bir başlık. Geçen boğanın sonunda birçok kişiyi bu başlıkla içeri alıp 100x yaptıracağız deyip, %99 zarara soktular insanları. Türkçesi spotdan likit oldular 😢 ATH seviyesinde 100 X sepeti yapılmaz. Bu sepet ayı döneminin sonlarına doğru hacmi düşük ama ekibi ve hareketleri güçlü projeler ele alarak yapılır. Bu coinlerin yüksek kazanç sağlayabileceği gibi tamamen paranızı kaybetme riski vardır.

Bu yüzden aşağıdaki yazdığım coinlerin her birine sadece 100 dolar attım ve bunları batabilir riski ile aldım. Ping, Lovely, HMT, Xen, Psi, Astra, SLK, Upo, Xna, Pstake, Geta, Brise
Listeye ekleme olursa ilerleyen yazılarımda eklerim. Tekrar tekrar yazıyorum 29500 üstünde günlükte iki mum kapatmadıkça yukarıda belirlediğim alım noktalarını beklerim. 24400 kırılmadıkça maksimum 41200 seviyesini beklerim. O seviyeyi hiç düşüş yaşamadan görürsek elimdeki spotların hepsini satarım orada. Seviliyorsunuz birlikte güzel bir boğa geçirme ümidi ile hoşça kalın.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar