Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66553.73
4.10%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3483.98
2.62%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.11
4.61%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $590.2
3.43%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Bitcoin Fiyat Analizi 28.03.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Bitcoin’i inceliyoruz. Bitcoin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Clock
Paylaş
Bitcoin Fiyat Analizi 28.03.2021

Bugünkü fiyat analizi yazımda kripto para piyasasının lider coini olan herkesin yakından tanıdığı Bitcoin’i inceleyeceğim. Bir önceki fiyat analizi yazımı yaklaşık bir hafta önce hazırlamıştım. O yazıda belirttiğim trend kırıldıktan sonra Bitcoin yaklaşık 515 değer kaybetti. Önceki fiyat analizi yazıma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Şimdi de fiyatın şu anki haline bakalım.

728×90 muhabbit - Bitcoin Fiyat Analizi 28.03.2021300x250 muhabbit - Bitcoin Fiyat Analizi 28.03.2021
X3PNSINZ - Bitcoin Fiyat Analizi 28.03.2021
Bitcoin BTC fiyat grafiği 28.03.2021. 2 Saatlik grafik veriler FTX borsasına aittir.

Yeşil bölgeler her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgelerimiz. Ancak bu bölgeleri güncellemeyi düşünüyorum. Belirlediğim bölgeler uzun bir süre düzgün bir şekilde çalışsa da bir süre sonra güncellemeler gerekiyor. Muhtemelen bir sornaki yazımda bölgeleri güncellemiş olacağım.

Bugün size bana umut veren bir formasyon ihtimalinden bahsedeceğim. Grafikte bir dönüş formasyonu ihtimali bulunmakta. Bahsettiğim dönüş formasyonu TOBO (Ters Omuz Baş Omuz). Yalnız belirttiğim gibi bu henüz bir ihtimal. Grafiğe baktığınızda burada TOBO nerde diyosunuzdur zaten. Grafikte belirtmek istediğim bölgeleri çizgilerle göstermek istedim. Grafikte şu an sol omuz ve baş bölgesi oluşmuş durumda. Eğer burada düşüp destek bölgesinden tepki alırsa formasyon tamamlanmış olacak. Formasyonun neckline bölgesini kırarsa (ki bitcoin TOBO ile dönüş yapmayı çok sever) hedefinin 59-60k olacağını düşünüyorum.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar