Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66475.05
0.52%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3609.78
1.34%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.83
-0.67%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $607.5
0.41%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Bitcoin Fiyatı Arjantin, Nijerya ve Türkiye’de Rekor Tazeledi!

Bitcoin fiyatı dünyanın en çok enflasyon yaşanan ülkelerinde rekor tazeledi.

Clock
Paylaş
Bitcoin Fiyatı Arjantin, Nijerya ve Türkiye’de Rekor Tazeledi!

Bitcoin fiyatı dünyanın en çok enflasyon yaşanan ülkelerinde rekor tazelemeye devam ediyor. Bitcoin fiyatının geçtiğimiz günlerde 35.000 dolar seviyelerine çıkmasıyla birlikte, Arjantin pezosu, Nijerya nairası, Türk lirası, Laos kipi ve Mısır poundu karşısında Bitcoin fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyelerine geldi. Lider kripto para birimi Bitcoin, Türk lirası bazında 1 milyon TL’yi, Arjantin pezosunda 12 milyonu, Nijerya nairasında da 28 milyon seviyelerini aştı.

728×90 muhabbit - Bitcoin Fiyatı Arjantin, Nijerya ve Türkiye’de Rekor Tazeledi!300x250 muhabbit - Bitcoin Fiyatı Arjantin, Nijerya ve Türkiye’de Rekor Tazeledi!

Uluslararası Para Fonu’na (IMF) verilerine göre, Venezuela yüzde 360 ile dünyanın en yüksek yıllık enflasyon oranına sahip. Venezuela’yı yüzde 314 ile Zimbabwe takip ediyor. Zimbabweyi ise Sudan %256 ve Arjantin %122 ile takip ediyor.

Türk lirası ve Nijerya nairası ise yüzde 51 ve yüzde 25’lik yıllık enflasyon oranlarıyla altıncı ve on beşinci sırada yerlerini aldı.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar